Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

4 aastat sampis

Millega kursis?
Alustasin mängimist enne eRP tekkimist, mängisin eRP alguspäevadel. Tõesti, see fooruminimi on mul esmakordselt ja täiesti ajusopist välja võetud, nii et ehk sellepärast pole sa minust kuulnud?IG nimega oli see jama, et mul tollel ajal kui ma kasutaja tegin, puudus mul IG nimi.
Hetkel mängin LSRP's ning see, et välismaa serverites oskavad inimesed kaotada on täiesti loll jutt, inimesed tahavad ikka võita, kuid nähakse selle nimel palju rohkem vaeva.
Teiseks, ka see on suhteliselt jama jutt et gängid koguaeg võitlevad turfide üle, mingis RPG serveris jah, kuid LSRP's pole seda eriti tihti ette juhtunud, Locotede ja BPL'i vahel tõesti oli turf war, kuid see ka selle tõttu, et nad hängisid üksteisest vaevalt saja meetri kaugusel. Tõesti tehakse drive-by'sid ja asju, kuid selle taga ei ole ainult "Turf". Põhjus miks seal parem mängida on see, et seal ei ole nii palju totakaid reegleid, ja kolmveerand serverist RP'b, mitte ei farmi endale koguaeg raha juurde.
Selle asemel, et ära bindida /me rappub /me kõigub /me toibub, tehakse kas RP'd, või kui mõlemad osapooled on nõus siis jäetakse see üldse vahele.
Reverse Wrote:+ su ig nimi ilmar gangsta ja sa ütled et osad ajavad mingit jama?
Goosh. Vahel inimessed topivad random nimesi ega viidsi eriti mõelda . Mis sellest?Parem ikka kui aadu kadakas või Ilmar Iistata. Te ei suuda keegi vist siin normaalselt läbi saada?Koguaeg vaja kellegi kallal norida. Tehke New Topic selleks. See siin Myrka samp maastik mitte mingi SeeVendSealTäisLohh+VaataEndaIGNime. Naq nii tleb minupeale sõim vastu peale seda kui selle postitan . Aga ml üxtapuha. Sõimake palju tahate. Targemaks te ei saa.

MasterDisaster Wrote:
Reverse Wrote:+ su ig nimi ilmar gangsta ja sa ütled et osad ajavad mingit jama?
Goosh. Vahel inimessed topivad random nimesi ega viidsi eriti mõelda . Mis sellest?Parem ikka kui aadu kadakas või Ilmar Iistata. Te ei suuda keegi vist siin normaalselt läbi saada?Koguaeg vaja kellegi kallal norida. Tehke New Topic selleks. See siin Myrka samp maastik mitte mingi SeeVendSealTäisLohh+VaataEndaIGNime. Naq nii tleb minupeale sõim vastu peale seda kui selle postitan . Aga ml üxtapuha. Sõimake palju tahate. Targemaks te ei saa.
mees mees, take a chill bill. krdi, alguses lihtsalt tundus et mingi tundmatu tüüp ja tuleb ajama mingit kama, aga ennnäe nii poldki, soz mees
Myrkaga sai RPtud PlayOn Anarchy ajal. Ei olnud seda RPd kaua, aga see oli parim.
PlayOn polnud see, mida ma tahtsin, see ei meenutanud mulle kuidagi seda vanad head maffia RP-d, seetõttu jäi asi katki.
Heh ma mängisin ka paar aastat tagasi SZR-i Mängisin Alguses LSi siis tuli SF ja siis fort carson , ja nüüd ON LS Jälle
MA ise alustasin ka ammu, kui 3.4 avati alles, ma ei tea mitu aastat tagasi se oli, me ei mäleta mis mu ig nimi oli, ma ei mäleta mis su foorumi nimi oli.

Aga seda ma mäletan, et esimene 3.4 maffia lendas kopteriga unity, kui ma just sain ig just, tutvustasid ennast(ic ja ooc õpetati ka käigu pealt selgeks). Antoni Nussi(ors) ja tema nn onupoeg tegid mulle selgeks, et kui tahan siin linnas elada pean katuse maksu maksma või siis maffiaga liituma ors või kuidagi oli igastahes ma sain kohe maffiasse sisse ja chillisin nussiga ringi, se nn onupoeg nägi tollaaegset omaniku(mikk) lspd ees ja mikk oli lspd liider ja se onupoeg läks ka kohe ment ära ja meie jäime nussiga kahekeisti maffiasse. Päevad möödusid niisama ringi rallides ja otsides inimesi keda röövida aga siis ei olnud erpis veel mängijaid, keda röövida.

Seda mäletan ma ka, kuidas ma kunagi lotoga võtisin imgi üüratu summa, kas oli 70milli vist ja sellest ajast oli elu kui lill.

Mu suurem quit on mul ka meeles. Oli siis reklaam, et müüakse bulletit, ma helistasin siis, et ostan ära 500milli, saime siis kokku ja tegime kõik lepingud ja värgid ära aga müüja nimi oli vist Maria Fassiolo vms aga Straccis kutsuti Fassiolosid Fallostesks ja Maria pani ka lepingusse oma nimeks Maria Fallos, no mina olin sellega nii harjunud, et nad on fallosed ja mõtlesin, et see ta õige nimi. Leping tehtud ja värki, ning maksin siis oma raha ära(500 milli), see oli kogu mu raha ja kui Maria oma raha kätte sai pani ta Bulletiga minema. Pärast foorumis vaidlesin, küll, et nii ei tohi ja värki, tutkit prat ja jäin oma rahast ilma ja sellega koos panin ma ka quiti. Ma olin ilge tatt ka siis. Kui õigesti mäletan, siis tagasi tulin siis, kui erp-el läks laiali ja just tehti foorumi teema, et ERP-i adminid lahkuvad.

Loodan, et saite aru mida ma ütelda tahtsin. Muidu ma ei tea miks ma myrka teemas seda seletasin Wink_smile

IT ka: Myrka odav nolifer oled, mäletad isegi, millal esimest korda sampi mängisid
Sul on lihtsalt "haugi mälu", et midagi ei mäleta.

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 10:10    05 Jun 2020  Powered By MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.