Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Veljed

Selline mure siis, et mul on ingame kõik tuuning veljed valged.Kunagi lasin ühe rim packi peale aga siis uninstallisin selle ära aga ikka on nagu peal veljed on samasugused ainult valged.
Rimpack mis mul kunagi oli http://www.thegtaplace.com/downloads/f4580-rim-pack
Reinstalli ei taha eriti teha. Võiksite vajalikud failid uploadida :sarcastic:
Thanks given by:
Vaata nende velgede nimetused üle. Seejärel ava spark ja kustuta nende .txt failid ära, salvesta ja kopeeri failid uuesti üle. Sul neid faile topelt, seepärast ongi hallid.

Teine võimalus, tõmba uus gta3.img ja kopeeeri üle.
Thanks given by:
Keegi uploadige models kaust palun kellel pole ühtegi modi, võtke sealt kaustas ainult ära gta3.img,cutscene.img,gta_int.img ja player.img suured tänud ette ära
Thanks given by:
www.fmodding.eu
Thanks given by:
Magikh. Wrote:www.fmodding.eu
Täpsemat aadressi ei võimaldanud panna?: D
http://www.backup.fmodding.eu/index.php

Thanks given by:
kas saaks keegi panna GTA SA ÃÂ"¢iged teeraja failid?Mul teerada ära rikutud ja mäng kiilub vahel kinni.
Oskaks keegi aidata?muidugi seda backup.fmodding.eu pole mõtet mulle visata kuna olen sealt ip banned ja ragebanned.
Wazzu Shirou, Kenshin Riku, Yui Riku, Sergej Zimov, Ruben McDiby, Keji Lee, Saito Fukushima, Saito Dao, Smith Cherry, Vito Luigo, Alfredor Bonessi, Arseni Moisey, Philip Moretti, Philip Fenousle, Tony Glock, Gorou Noburu, Kenji Shiro, Villu Eduard, Jakop Hovsep, Qiu Chang, Ioann Vitali, Loreto Varvana, Eoin Lachtna, Tony Zhirayr, Marina Roberta, Ryo Nori, Rikuto Ken, Nat Jerold, Kenji Shirou, Tarou Shirou, Steven Moretti, Takashi Shirou
Thanks given by:
pane uus veh_mods.ide
Thanks given by:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 19:37    17 Jul 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.