Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Kardiraja projekteerimine.

(( Tegin uue teema, sest eelmises on mingi mõtetu vaidlus selle üle kes rohkem kardiga sõitnud on vms. See teema palun hoidke tühjana spammist ja OT'st !! )) (( Siia võivad ka teised projekteerijad postitada kui teid häirib eelmise postituse spam ja OT. ))

Lugupeetud härra linnapea.

Olen noor projekteerija ning minu projekt oli ka eelmises emailis teil.
Rajal on kõik elemendid mida soovisite sinna. Ajavõti ruum, kus asuvad töötajad. Palju kurve, tribüünid. Rajal pole mitte ühtegi takistust. Starti koha juures on ka koht kus saab hoida karte. Loodan, et meeldib.
Lisan siis oma projekti uuesti üles. ( Vabandan kui piltidelt pole rada piisavalt hästi näha. )

[Image: Ajavotu_boks.png]

[Image: Kardi_rada.bmp]

[Image: Kardi_rada_korgemalt.png]

[Image: Kardi_raja_ajavotmis_ruum.png]

[Image: Kardiraja_ajavotmis_ruum_2.png]

[Image: Stardi_kht.png]

(( Kui pildid on tehtud liiga halva kohapealt või on lihtsalt pole piisavalt rada näha siis saatke kiri PM mulle. Teen kohe paremad pildid. Samas kui midagi häirib või oleks vaja midagi juurde mappida siis andke oma idee mulle PM ja vaatan mis vajab muutmist.))
Tere olen Final Buildingu direktor Kim Falacone, tahtsin küsida et kas võime hakata ehitama ja ma arvan et projekteerja peaks ehituse ajal ikka meiega olema.
Nii pea kui võimalik võtke nii projekteerija ja linnapea meiega ühendust.
Lugupeetud Final Building direktor.

Olen meelsasti nõus kohal olema ja tahan veel küsida, et kas minu projekt valiti siis kardirajaks?
(( saad targemaks http://nebulos.net/roleplay/foorum/t-kar...5#pid10855 ))
?e?e?d Wrote:(( saad targemaks http://nebulos.net/roleplay/foorum/t-kar...5#pid10855 ))
(( Mida sa täpsemalt mõtled?Kui seda, et sinna korjatakse projekte siis palun loe mis mul on punasega üles kirjutatud.

Edit // ah krt. Sain aru mida mõtlesid. Jätan avalduse siiski siia, et kui äkki hakkab meeldima. Teeth_smile ))

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Kardiraja projekteerimine Andri 17 1,510 29 Jul 2011, 18:47
Last Post: iMattias

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 10:53    08 Dec 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.