Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Kiituste tasemed

Chick? Wrote:
iCop Wrote:Mulle on selline mulje jäänud:
Inimesed, kes RP-vad ainult siis kui admin on ligi, saavad kergekäeliselt kiituse. Need, kes RP-vad koguaeg oma kambaga, need ei saa kiituseid.
Kusjuures nii on
Polegi nii kunagi kiita saanud, et "juhuslikult satub admin peale" või kuidagi, kiita saab ainult siis, kui satud adminiga autoõnnetuses osalema või midagi, mis on suhteliselt kahtlane.

ÃÂ"¢iged RP mängurid ei looda kiituste peale, vaid mängivad oma rõõmuks.
[Image: l6pB2r3.png]
Nojah, aga kiituste eest saab ju preemiaid.Olen ise rpnud, aga ei ole kiitusi saanud,hetkel 1 kiitus.Vaatan mõnel mehel tiksub juba varsti 30 täis samalajal kui mõnel on 1.
Kustutada see postitus..
Viisime läbi katse seoses kiituste süsteemiga

Nimelt, Täna tegime ~2 tundi järjest väga pingsalt RPÃ"šÃ‚´d. Vahepeal panime me tähele, et paljud mängijad on viimaste päevade jooksul pidevalt kiituseid saanud. Ühel vennal kulus 2 päeva, et 10 täis saada Wink_smile. Mõtlesime, et kas meil lihtsalt pole õnne nende kiitustega vms ?

Siis otsustas mu hea semu, et kutsuks huvipärast Admini meid speccima. Nojah, Möödus mingi 5 minutit, kui üks kiitus kukkus. 15 Minuti pärast tegime teise katse ning kukkus veel üks kiitus (Teiselt abistajalt/moderaaorilt)

Ja nüüd ongi mul kokku 2 kiitust. Mul on 150 mängutundi, millest 50 olen mänginud pärast Kiituste süsteemi teket.

Niiet, ma ei imesta sugugi, miks osadel 30 täis hakkab saama Regular_smile btw, see niimoodi speccima kutsumine on suht lame. Meie tegime seda ainult katse põhimõttel Wink_smile No-Offence, kuid sellisele speccima kutsumisele võiks edaspidi mingi karistus olla näiteks ?

+ Keegi siin veel ütles väga õigesti, et "eks iga inimene RPÃ"šÃ‚´b ikka enda lõbuks" (vms), Aga siiski, nende kiituste eest saab üpris korralikke eeliseid. - See on ka põhjus, miks enamused nende järgi hullud on

Kokkuvõtvalt
  • Kiitused ei näita RP taset
  • Iga mängija võib hetkel admini/mode end kiitma kutsuda, tehes siis sellist RPÃ"šÃ‚´d, mida ta tavaliselt ei tee.
  • Kiitustest jäävad ilma need mängijad, kes ei kutsu omale /es, /küsi, /teata abil speccijaid.
  • Kiitus annab sulle varalised eelised, foorumigrupi jms.. Kuid mingit retsepti sellega teenida on võimatu
Tänan lugemast,
Freddy
Ütlen seda juurde, et kiituseid ei saa ainult hea RP eest.
On ka muid võimalusi. Regular_smile
Kui ma hackerite poolt vahepeal olin abistaja oli tavaliselt niimoodi: **Tulge speccige mind mul läks autol kumm katki** WTF?!?Ma e läinud mitte kunagi, sest miks peaks admintiim teda speccima ja kiitust jagama?Aga jah see vend kellel 10 täis oli....Ta sai enamuse selle eest, et ütles suurematele adminitele auto id, et nood auto respawnicsid(Prügiautod jne). Nurmalnja

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 12:16    31 Mar 2020  Powered By MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.