Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Autovarga töö kustutada!!!

Autovarga töö tuleb illegaalsetele grupeeringutele
Eino nüüd on küll asi suht pe***s. Ma joinisin serverisse, spawnisin oma auto katusel, pidin afk olema(isiklikel põhjustel) ja kui korra tagasi tulin siis üks vant sõitis mu autoga ringi(mina muidugi katusel) ja politsei pidas ta kinni, küsis lube jne. See vant ei jaganud üldse midagi, rääkis kõik ic ja politseinik(Ethan) küsis lube, mida tal ei olnud. Siis.. ma ei tea mis juhtus, see vant hakkas juhtmetest käivitama, Ethan seisis SEAL SAMAS auto ees, ei teinud mitte midagi, lasi tal auto käivitada ja siis hakkas teda taga ajama... Siis vant sõitis vastutulevale autole otsa, ühtegi cmd, pani edasi. Ma kukkusin maha peale seda.

Selle vandi nimi on Alexander_Roheline ja tal oli 0 mängutundi. (Sama jutt mis ma rääkisin enne algajatest)

Soovitan Ethan vallandada.
See Alexander Roheline ongi räige nrp'ja. Varastas mul täna 3 korda auto nrp carjackina
Nii olen ka mina poolt, et töö läheb ainult illegaalsetele fraksidele. Siis jääb töö juures rp püsima. ( VÃÂ"¢IBOLLA )
Poolt.
Teema on ammendatud, autovargatöö on nüüdsest kasutatav ainult ametlikele illegaalsetele grupeeringutele (st. gangid, maffiad ning tänavakiirendajate sündikaadid).
If there's weed, it gets need.

Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  kustutada miku589 0 242 19 Aug 2011, 01:57
Last Post: miku589
  [PILDID] Esimene päästeameti tõsiline töö. Gepard 3 597 07 Jul 2011, 22:40
Last Post: Spirit

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 00:35    18 Sep 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.