MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
Mafia 1, 2

Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Mafia 1, 2

Kurat... Ajasite Mafia II isu peale-.- Mängima ära.. Muidu ainult teise läbi teinud. MeeldisThumbs_up
Olen ka II osa läbi teinud korra ja suht huvitav oli. Aga jube järsku lõppes ära. Pikem oleks võinud tõesti olla.
II Osa täiesti läbi mängitud ja mitmeid kordi ja väga kõva mäng, tutvuge ka lisaosadega, rohkem Freedomi!
Ise olen pelanud Mafia : City Of Lost Heaven ja ka Mafia 2. Minu analüüsimise tulemus on põhimõtteliselt nii, et Mafia esimeses osas oli stoori rohkem inimlikum. Inimestest hooliti rohkem, tuli välja erinevaid tundeid. Oli nii mitmeidki erinevaidki missioone, ei olnud ainult, et sõida kohale ja tapa maha nagu enamasti Mafia 2 oli. Näiteks kas või see, et jaluta Sarah oma koju ära või siis lõpu poole missioon, kus sa pidid suhteliselt vaikselt villasse sisse tungima ja seal seifi lahti muukima mingi vennaga.

Mafia 2 stoori oli vähem tõetruum ja polnud nii inimlikum, võib öelda, et selle lugu oli ehtne selline Hollywoodi action filmi süzee. Kõik jooksid kihutasid tulistasid üksteist, aga sellist pikka ja arutlevad asjaolusid seal nii palju ei olnud. Muidugi oli, et istuti restoranis söödi, siis räägiti mingeid missiooni fakte. Aga minu jaoks seda inimlikkust ja tundeid, kuidas kedagi päästa ntx vms jäi seal küll pisut väheseks. Muidugi oli see tore, kuidas Marty ja Henry tapmine oli, et kuidas Joe reageeris, kuid minu arvates mängutegijad oleksid võinud natukene inimlikuma poole pealt asja vaadata.

See on minu arvamus, ärge pikka viha pidage.

Users browsing this thread: 1 Guest(s)
 22:39    27 Oct 2021  Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.