Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Puhkusele!

Kahju et läheb, kuid kui uuesti lahti siis loodame et tõesti on parem see server ja tuleb ka rahvast juurde.
Saabki kenasti õppida Regular_smile
Kauaks ta ei lähe, ning selle aja sees tehakse ainult asjad paremaks.
Puhkus oleks tore küll, aga avamisel mingid uued fraktsioonid ja asjad ka tulemas?
Jep, avamiseks kõik korras
Foorum jääb lahti ja saab ikka uurida, mis toimub ?
Näiteks uued fraktsioonid teavad ka siis, kas said või ei jne.
[Image: duffsig.png]
Foorum jääb avatus, Myrka avalikustab grupeeringud jms.
Ehk peale puhkust saab kõikk vajalikud mapingud ka peale ?

nt: Palermose maping, Vapiano restoran, Company labor.
Siim Wrote:Võeti mill, mille tegid apoweriga.
Ja jah. Ma sain sealt firma pankadest max 50k, kui sedagi.
Egaa nendes firma pankades palju raha pole jah kui neid mitu korda tyhjendatud inimeste poolt
Terminaator Wrote:2 nädalat passin tühja?Ei lähen teise serverisse ja 2 nädalaga saan seal juba hoo sisse ja pole enam tuju tagasi tulla. Lisaks need asjad mida te siis toote ei ole ka erilised huvi pakkuvad asjad. Se mida te praegu teete on pm teie konkurendi reklaam.

Selle administratiivi süsteemi kohta ütlen niipalju, et kui praegu ei saanud nt auto vahetuse jaoks admini päris mitmel korral, siis nüüd on see võimalus veel väiksem.

?z3k Wrote:
Terminaator Wrote:2 nädalat passin tühja?Ei lähen teise serverisse ja 2 nädalaga saan seal juba hoo sisse ja pole enam tuju tagasi tulla. Lisaks need asjad mida te siis toote ei ole ka erilised huvi pakkuvad asjad. Se mida te praegu teete on pm teie konkurendi reklaam.

Selle administratiivi süsteemi kohta ütlen niipalju, et kui praegu ei saanud nt auto vahetuse jaoks admini päris mitmel korral, siis nüüd on see võimalus veel väiksem.
u mad ?

See, et sinult mode õigused ära võeti, ei tähenda seda, et sa peaksid siin teisi laitma hakkama..

RauntÃ"¦Ã‚¡ik Wrote:Täpselt nii!
Puhkus toob kasu ja mina olen kindel tagasitulija siia.!

' Risu. Wrote:Terminaator, u mad.
______

Jahm, mõne puhul on ignorantsus õnnistus!

Mitte keegi meist, ei saa öelda mis saab tulevikus või mis hakkab juhtuma küll aga saame me luua prognoose võttes arvesse ajalugu ning muid faktoreid. Tulenevalt sellest olen ma suhteliselt kindel, et mängijal olid ka vastavad faktid ning ta tegi prognoosi, kutsuda teda sellepärast umadiks näitab seda, kui ignorantne suudab olla inimene.

Võtke arvesse karmi tõde, mängijaskond on nagu lambad! Neil puudub mõistus, ning neid on väga lihtne mõjutada, tahate te seda uskuda või mitte aga täpselt nii see on -- serveri maasolek võtku see aega kas või ühe sekundi mõjutab juba seda mis saab. Vastav näide oleks, kui jätaksite lahti kopli värava, keegi võib ikka minema lipsata.

Loomulikult, ei pea mingi osa mängijaskonnas lahkuma, kuigi tuleb tõdeda fakti et muutused tulevad! Serveri maasolek ÜKSTASKÃÂ"¢IK kui pikaks ajaks annab oma löögi, isegi kui see ei avaldu kohe siis see manifitseerub meie sees!

Mida ma oma postitusega öelda tahan on, et tahan näha konkreetseid tõendeid isikutelt kes väitsid, et rahvast tuleb juurde ning et serverite maasolek annab oma effekti.

Pace è bene

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 19:00    06 Dec 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.