Choose Your Game

• GTA V

• Battlefield

• MadMax - FuryRoad

• Mass Effect

• Need For Speed

• Call Of Duty

• Halo

• Star Wars

• Just Cause

• Far Cry

• Crysis

• LOTR

• DOTA

• Minecraft

• TitanFall

• Assassins Creed

• The Witcher

• Metal Gear Solid

• Half Life

• Street Fighter

Puhkusele!

Kontakteeru Pm, ju oled vahele jäänud.
Dim on ikka mõnus valetaja vend. Ta ei annetanud 15EUR-i vaid annetas 10EUR-i ja nüüd nurub siin kolmanda astme asju.
2 nädalat passin tühja?Ei lähen teise serverisse ja 2 nädalaga saan seal juba hoo sisse ja pole enam tuju tagasi tulla. Lisaks need asjad mida te siis toote ei ole ka erilised huvi pakkuvad asjad. Se mida te praegu teete on pm teie konkurendi reklaam.

Selle administratiivi süsteemi kohta ütlen niipalju, et kui praegu ei saanud nt auto vahetuse jaoks admini päris mitmel korral, siis nüüd on see võimalus veel väiksem.
Terminaator Wrote:2 nädalat passin tühja?Ei lähen teise serverisse ja 2 nädalaga saan seal juba hoo sisse ja pole enam tuju tagasi tulla. Lisaks need asjad mida te siis toote ei ole ka erilised huvi pakkuvad asjad. Se mida te praegu teete on pm teie konkurendi reklaam.

Selle administratiivi süsteemi kohta ütlen niipalju, et kui praegu ei saanud nt auto vahetuse jaoks admini päris mitmel korral, siis nüüd on see võimalus veel väiksem.
u mad ?

See, et sinult mode õigused ära võeti, ei tähenda seda, et sa peaksid siin teisi laitma hakkama..

Täpselt nii!
Puhkus toob kasu ja mina olen kindel tagasitulija siia.!
z3k, nagu näha pole sa asjaga kohe üldse kursis. Mult ei võetud admin õigusi ära, vaid sain double rank downi aga mul poh sellest admin lvlist. Viimane piir oli, see, et mult võeti peaaegu 1 mill ära.
Terminaator, u mad.
Hoidke omale oma "umadid"
Võeti mill, mille tegid apoweriga.
ja pool oli tema oma. 50k oli minu teine 50k oli putlasrauno ja Regular_smile Mina sain enda 50k tagasi.

Users browsing this thread: 2 Guest(s)
 08:33    13 Dec 2019  Powered By MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.
This forum uses Lukasz Tkacz PHP Developer addons.