nebulos Gaming

Full Version: Kiida rollimängijat
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
Kui näed, et mõni mängija on jäänud sulle silma, hea rollimängimisega, siis võid Teda kiita siin teemas. Wink_smile
Kiidan Adolf Schneiderit ÜLI hea RP eest.. Ja seda on ta teinud minuga viimased paar päeva.. Koguaeg põrkame kokku kuskil ja ÜLIMALT meeldiv Regular_smile
Kiidan Troojat( Neela Kaaz ) Ainuke kes on ÜLIHEA RP'ga silma jäänud

d??d??.

Lauri Wrote:Kiidan Troojat( Neela Kaaz ) Ainuke kes on ÜLIHEA RP'ga silma jäänud
Nii nõustun, kõige parem siin servus ma ütleksin. Teeth_smile
KaKi. Wrote:
Lauri Wrote:Kiidan Troojat( Neela Kaaz ) Ainuke kes on ÜLIHEA RP'ga silma jäänud
Nii nõustun, kõige parem siin servus ma ütleksin. Teeth_smile
Ja siit tuleb kohe +1 !!!

Minuarust Neela kõige tugevam külg pole just roleplay.... >D

Eniveis, Dante Clav...... mingi oli, kiidan. Teeth_smile , sai nalja seal lõbureisil ja langevarjuhüpetel. Tongue_smile
Magikh. Wrote:Minuarust Neela kõige tugevam külg pole just roleplay.... >D

Eniveis, Dante Clav...... mingi oli, kiidan. Teeth_smile , sai nalja seal lõbureisil ja langevarjuhüpetel. Tongue_smile
Ma pole sinuga korda RP'ndki geenius Wink_smile
Ei ole ikka jah?Kenny Hudson.... D: , täna ka , sõitsid oma uudiste helikaga ringi , nrpsid...

Muidu Marko keegi on ka hea rpga... ( mitte Marko Pasun. ) See bussijuht
Myrkat üks häid RPjaid kellega mõnus rahulikult lebotada .
Trooja - Neela Kaaz vahest saab ikka päris pulli temaga .
Kiidan neid hea RP eest Regular_smile
Magikh. Wrote:Ei ole ikka jah?Kenny Hudson.... D: , täna ka , sõitsid oma uudiste helikaga ringi , nrpsid...

Muidu Marko keegi on ka hea rpga... ( mitte Marko Pasun. ) See bussijuht
Ja kus see nRP oli, et me Dantega teie bussi jälitasime, KÃÂ"¢VA nRP peaks mainima , ja kui sa tahad seda teemat veel jätkata, siis kirjuta mulle PS.!

KIIDAN Adolf Schneiderit ! Super doktor ,
Pages: 1 2 3 4 5 6