MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
nebulos Gaming - Naljakad pildid & videod.

nebulos Gaming

Full Version: Naljakad pildid & videod.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
?Sinine? Wrote:[Image: Lucio_roppus.png]

risu, vvd ei taha?
Vabandust, et siia sekkun nüüd aga kuidas see naljakas olema peaks?OMG isik käib rate.ee's, problem?Sa käid Facebookis ma arvan, ou kellegiga " suhtes " olekut ei taha panna?..
E: Mitte midagi halba, aga lihtsalt, Võiks mõelda ka taoliste asjade peale.

nah, rate.ee pigem 11-13 aastastele kes otsivad e-sexi, sellest ka pilt Tha-Z Regular_smile
Rate is so 2007.

Pole küll pilt ega video, a muigama pani küll. Teeth_smile

Mõned kasulikud näpunäited, kuidas menti närvi ajada:
â€Â¢ Kui sa ületasid kiirust, siis ütle, et sa tahtsid temaga võidu sõita.
â€Â¢ Proovi teda ennetada ja küsi hoopis ise talt lubasid ja ta auto tehnilist passi.
â€Â¢ Enne kui sa kuhugi alla kirjutad noki nina,näri närviliselt pliiatsit ja urgitse sellega kõrva, sest sa kasutad ju tema pliiatsit.
â€Â¢ Ütle, et sulle meeldivad mundris mehed.
â€Â¢ Küsi, kust ta oma laheda mütsi sai?
â€Â¢ Küsi, kas sa saaksid ta riietust karnevaliks laenata.
â€Â¢ Kutsu ta kohtamisele. Kui ta keeldub, nuta, kui ta nõustub, süüdista teda seksuaalses ahistamises.
â€Â¢ Maini, et ka sina tahtsid politseinikuks saada, aga otsustasid,siiski parem keskkooli minna.
â€Â¢ Ütle midagi sellist: Ja mina mõtlesin, et politseinik peab olema heas füüsilises vormis.
â€Â¢ Küsi kas ta kannab selle pärast relva, et väiksest peale ema ei lubanud püssidega mängida?
â€Â¢ Kui ta soovib sind läbi otsida, siis vihja sellele, et see on alles teie esimene kohtamine ja sa oled vanamoodne.
â€Â¢ Kui käiku lähevad käerauad, siis kinnita siiralt, et SM on sulle vastumeelne.
â€Â¢ Kui ta soovib su auto läbi otsida, siis ütle, et sul ei ole enam alkoholi, sest eelmine ment võttis kõik ära.
â€Â¢ Kui tuleb sõita jaoskonda, siis küsi kas ees saaks sõita....

Drama

Kas ma näen siin Apresti ?Või Wilkurit hoopis ?
Sellisedkutid need kõik servu DM'erid ongi.

Ei tea, ei ole vist eriti naljakas.

[Image: duhdum.png]
[Image: 1315471986-909_01.jpg]
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18