MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
nebulos Gaming - Naljakad pildid & videod.

nebulos Gaming

Full Version: Naljakad pildid & videod.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Kuna oli igav, siis mängisime ühte mängu .. Keegi postitas laulust mingid sõnad ning teised pidid ära arvama ( no google ) ja siis selline asi tuli sealt välja Teeth_smile :

[Image: katyperry.PNG]

Sai täna natuknee tehtud siis Teeth_smile[Image: TexT_by_Marek.jpg]
Nii raske vahetada mehe ja naise roll ära, so hard.
Seda Marek asja kuulsin ma teisitiTeeth_smile Ja väikese lisaga

Eestis on üritus "Talendid koju"

Nii, ja on mingis klubis siis kohtumine. Järksu kipub blond neiu mehe kõrvale ja uurib:
Naine:"Kas sul Mersu on?"
Mees:"Ei ole."
Naine:"Kahekorruseline villa mereääres?"
Naine:"Noo aga suur kuldkett?"
Naine:"Miks sa siis siia tulid?"

Mees läheb siis välja võtab oma sateliit telefoni ja helistab oma naisele.
"Kuule, Müü meie Bentley maha osta mersu, See Miami ranna ääres olev majale saada ehitus peale. Las võtavad üleliigsed korrused maha, et oleks 2 korruseline maja. Ja lõpuks lenda kohe Austraaliasse, too koer sealt hottelist, võta talt see mis kaelas ja saada mulle. Eestlased nõuavad seda."

Kuulsin seda ühel sünnipäeval. Ei tea kes said aru kes mitte. Kindlasti kubiseb kirjavigadest mida ma ei märganudTeeth_smile

Ilves

Poiss laulab bussis: "Kui mu ema oleks koer ja isa oleks koer, oleks ma kutsikas."
Bussijuht sellepeale: "Ole vait, muidu viskan su aknast välja!"
Poiss laulab uuesti: "Kui mu ema oleks kass ja isa oleks kass, oleks ma kassipoeg."
Bussijuht sellepeale: "Aga mis siis, kui ema on l*ts ja isa on p*de?"
Poiss laulab siis: "Kui mu ema on l*ts & isa on p*de, oleks ma bussijuht."
Janar Wrote:Seda Marek asja kuulsin ma teisitiTeeth_smile Ja väikese lisaga

Eestis on üritus "Talendid koju"

Nii, ja on mingis klubis siis kohtumine. Järksu kipub blond neiu mehe kõrvale ja uurib:
Naine:"Kas sul Mersu on?"
Naine:"Kahekorruseline villa mereääres?"
Naine:"Noo aga suur kuldkett?"
Naine:"Miks sa siis siia tulid?"

Mees läheb siis välja võtab oma sateliit telefoni ja helistab oma naisele.
"Kuule, Müü meie Bentley maha osta mersu, See Miami ranna ääres olev majale saada ehitus peale. Las võtavad üleliigsed korrused maha, et oleks 2 korruseline maja. Ja lõpuks lenda kohe Austraaliasse, too koer sealt hottelist, võta talt see mis kaelas ja saada mulle. Eestlased nõuavad seda."

Kuulsin seda ühel sünnipäeval. Ei tea kes said aru kes mitte. Kindlasti kubiseb kirjavigadest mida ma ei märganudTeeth_smile
Neid versioone on mitmeid ja paljugi veel. Orginaal(Või siis see, millest tegin) on samasugune nagu minul tehtud, ainult, et mina muutsin Naise ja Mehe kohad ära, kuna nagu pildilt näha, siis sobivad need rohkem kokku.

RaaZn Wrote:Nii raske vahetada mehe ja naise roll ära, so hard.

Nii raske on viisakust üles näidata ja suud kinni hoida?
Kui vähegi tähelepanu äratad, siis päris elust võtta, sobib antud teks 2 näitlejaga paremini kokku.. Daaa :666:
Nyancat IRL

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jGzXwZG3MmM[/youtube]
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18