nebulos Gaming

Full Version: Kuidas olla admin?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
cs.digifest.ee:27015
cs.digifest.ee:27025

CS Serveri adminid on sõbralikud, nad teavad, et ilma külastajateta ei oleks ka serverit.

Adminid teavad, et serveris tuleb hoida korda.
Cheaterid peab kiirelt bannima, et tava külastajad saaksid normaalselt mängida.

Bannimiseks on command
amx_banmenu
See toob ette menüü, mille kasutamine on äärmiselt lihtne.
(valid nime ja põhjuse)

Igasugune aimbot jms cheat = Permanent ban.

Bannida tuleb ainult siis, kui ollakse cheadis 100% kindel. Sest serveris käivad vahest ka väga osavad tegelased.

Kunagi ei tohi kedagi bannida ilma speccimata, ehk veendumata koodis.

Adminid ei tohi ära kasutada oma õiguseid, nad on kõrgemal kohal ja sellega kaasneb ka vastutus. Nad on serveris teistele eeskujuks.

Admin peaks hoidma üleval ka teadlikust serveri kohta, rääkima sellest tuttavates foorumites ja sõpradele. Keegi ei taha olla admin tühjas serveris.

Tahad olla eeskujuks teistele ja hoida korda serveris?
Võta ühendust siinsamas foorumis.

adminnide nimekiri: http://nebulos.net/ban/admin_list.php
jah näiteks tuisk panneb lampi banne ilmaspeccimata , et ma panin tähele et mitte kunagi eriti ei specci aga banne paneb!
mina specin enne bani panemist
Sticky Wrote:jah näiteks tuisk panneb lampi banne ilmaspeccimata , et ma panin tähele et mitte kunagi eriti ei specci aga banne paneb!

Aga kus sa tead ,et ma lampi baninud olen?Mina olen 1337 ja tunnen wallhackerid kaugelt ära.Kui mul on küsimus ,et kas tüüp oskab mängida või wallhack ,siis ma ikka specan.Paljudel juhtudel on see mitte vajalik.

Tüüp ,kes kõnnib kükitades ühest mapi otsast teise ,aga laseb kõik tüübid läbi seina maha on wallhacker,Tüüp ,kes selja taha ei kuule ,aga vaatab läbi seinte vastastele koguaeg otsa on wallhacker - mida ma ikka siukestest speccan.
Kui keegi spammib serveris reklaami või midagi muud, siis on normaalne panna kuskil 2 päeva ban peale.

Ei ole vaja serverit risustada, kogu serveri chat salvestatakse.