nebulos Gaming

Full Version: Hector Vasquez[OOC]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Kuidas kõik alguse sai ...

[Image: nsmsmsmsmsmmsms.png]

Oli palav suvepäev Los Santoses, ja rahvas istus kodus.Sünnitusmajast möödudes võis kuulda kisa-Madelyn Vasquez sünnitas.Järsult lõppes kisa ja sisenedes haiglasse oli kuulda väikse lapse nuttu-See oli Hector Vasquez.

Lapsepõlv.

Nagu teised getos elanud lapsed sattusid pahandustesse, sattus seda ka Hector.Teised läksid probleemidega kaugele, Hector läks liiga kaugele.Kui Hector oli juba 10 aastane, läks ta oma emaga tülli ja ta jooksis kodust välja.Ta jooksis ja Jooksis kuni kuulis korraga suurt kisa, täpsemalt naise karjumist.Hector seisatas, kõndis lähemale ja järsku kõlas püssilask ja karjumine lõppes, Hector seisatas korraks ja siis pani jooksis nii kiiresti kui suutis, see oli see hetk kus ta sai aru et elu getos on ohtlik.Kui hector sai 12 oli ta juba kuritegelikul teel ja sattus alatihti pahandustesse.Hector hakkas ka tarvitama odavaid mõnuaineid nagu nitrolahusti nuusutamine, kummiliimi nuusutamine ja alkoholi tarbimine.
Kui Hector oli 15 oli tal juba 3 väärtegu: 2 relvastatud poeröövi ja 1 raskete vigastuste tekitamine.

Kohtumine Manueli ja Ezequieliga.

Kui Hector oli 16 Kohtus ta Manueli ja Ezequieliga.Mõlemad poisid olid temast vanemad ja õpetasid Hectorit.Hector hakkas neid austama ja poisid kaitsesid teda.Hectori 17-ndal sünnipäeval helistas talle Manuel ja teatas et ta ema on surnud.Hectori elu hakkas veerema allamäge kiiremini, kui ta oli veerenud.Siis lahkusid poisid Manuel ja Ezequiel ja Hector pidi getos jällegi ihuüksinda hakkama saama.

Taaskohtumine.

Hector avas silmad uksele koputamise peale, ta tõusis voodist ning avas ukse- Ukse taga olid needsamad Manuel ja Ezequiel.Hector tervitas mehi ning kutsus nad sisse.Poisid andsid Hectorile natukene raha et too omale uued riided ja natukene süüa ostaks.Mehed istusid laua äärde ja Manuel hakkas rääkima mis eelmine õhtu oli toimunud, Hector teadis kohe et peab neid aitama.

[Image: BPL218.png]

Brown Pride Locos-218

Hector hakkas Manueli ja Ezequieli-ga El coronas kaasa jõlkuma.Ühel päeval istusid Hector ja Ezequiel El corona pitsabaari ees ja sõid, kui kohale lendas Manuel.Manuelil oli peas salakaval nägu, ta võttis oma jaki seljast, viskas selle toolile, võttis seljast ka pluusi, kääris särgi käise ülesse ja seal ta oli-tatoveering "B.P".Hector ja Ezequieli ei saanud aru mida see tähendab ja nad küsisid Manuelilt, Manuel vastas ,,Brown Pride,,.Järgmisel päeval lasi Manuel ka Hectoril ja Ezequielil teha endale tatoveeringud.Hector tegi vasakule käele õlast kuni käelabani Brown Pride ja paremale käele 218, Ezequiel tegi tatoveeringu kuklale ja paremale käele.Mõni tund hiljem tärkas Ezequielile pähe mõte, et alustada enda set'i sel alal, kuna nad on teeninud piisavalt tutvusi juba ning austust teiste ees, mistõttu neil ei ole takistust El Corona alas. Nii nad alustasidki, hakates esindama Brown Pride, millest sai lõppude lõpuks "Brown Pride Locos", kuna mõned kohalikud kutsusid neid hulludeks nende tegude tõttu. Nad hakkasid kandma pruuni ning musti ragge ja tatoveerisid end Brown Pride sümbolitega.

1.PÄEV

Tänane päev oli jube, magasin eelmise päeva peost tänase päeva õhtuni.Ärkasin kell 19:05 telefonihelina peale, ma tõusin, vaatasin telefoniekraanile ja mulle helistas Manuel, ta ütles et ajaksin end riidesse ja läheksin välja.Viskasin siis kiirelt midagi selga ja astusin uksest välja, Manuel juba ootas mind. Me liikusime ja otsisime korralikku baari kust saaks osta õlut või üldse midagi alkohoolset, pärast pikka otsimist me läksime 24/7 poe juurde ja arutasime kust ja kuidas võiks saada õlut.

[Image: sa-mp-421.png]

Natukese aja pärast tuli meie juurde mingi uus poiss, jauras meile seal enda probleemidest ja ütles et vajab kaitset,olevat neegrite käest nuga saanud.Näitas seal tükk aega enda arme ja siis Manuel otsustas et me pakume talle kaitset, kuid muidugi mingi summa eest, poiss ei olnud alguses nõus ja üritas end vaesusega välja vingerdada, kuid pärast saime temaga kokkuleppele.

[Image: sa-mp-423.png]

Otsustasime Manueliga endale ka kaitsevahendeid muretseda, kuulsime et Gantonis müüb keegi mees relvi.Otsustasime kohale minna, kui järsku ilmus kohale meie värvides jäätisemüüja.Alguses ta üritas jooksu panna, kuid me piirasime ta sisse, Manuel tundus kuidagi leebe jäätisemüüja vastu ja ta ei peksnud teda läbi.

[Image: sa-mp-430.png]

Peale seda üritasime Manueliga diilerit ülesse otsida, kuid teda me ei leidnud.Läksime tagasi El Coronasse ja istusime niisama.
Manuel läks koju magama ja mina jalutasin ka kodu poole, kui järsku tuli jälle see sama poiss kes ennem minu juurde.Me jalutasime unitys, läksime EL Coronasse ja rääkisime veel natukene juttu, peale seda läksime mõlemad koju.

2.PÄEV

Ärkasin hommikul vara, tõusin voodist, panin riidesse ja läksin kääki kohvi tegema.Kui kohvi oli joodud helistasin Manuelile, Manuel soovis saada kokku.Jõin kohvi lõpuni, võtsin lauapealt rahakoti ja läksin esikusse potaseid jalga panema.Natukese aja pärast peale väljumist märkasin Manueli ja tema kõrval Lil T-d.

[Image: sa-mp-441.png]

Me saime kokku, rääkisime ja tegime jalgsi hoodile tiiru peale.Peale seda otsustasime minna õlleotsingule nagu eile kuid paraku see ei õnnestunud meil jällegi.Otsisime ja otsisime kuid lõpuks enam ei viitsinud ja me liikusime tagasi hoodi.

[Image: sa-mp-445.png]

Hoodi tagasi minnes leidsime eest Roberto, kes oli näost väga unine, arvatavasti just tõusis.Me rääkisime ja liikusime.Järsku tuli Lil T idee peale et peaks endale kaitsevahendeid muretsema, me Manueliga ütlesime et eile Diiler meile ei müünud, kuid me otsustasime siiski proovida.Jõudsime kohale ja me saimegi kurikad, urgitsesin kohe taskust pruuni riiet ja sidusin selle enda kurika külge.

[Image: sa-mp-451.png]

Vahepeal läks Lil T sööma ja meie Manueliga otsustasime hoodis ühe tiiru teha ja siis unitysse minna, nägime mingit paksukest maas lamamas ja järsku sai Lil T mingi mehe käest kurikaga näkku.Lendasime Manueliga autost välja ja andsime sellele kes Lil T'd lõi kurikaga korraliku obaduse ribidesse.5 minuti möödudes lendas kohale 8-9 politseiautot, ma ei teadnud mida teha, vaatasin paanitsedes ringi ja nägin et kõik olid jooksu pannud ja tegin sama.Pärast saime Lil T'ga hoodis kokku, Tal oli nägu paistes ja kulm oli verine.Panin tähele et Manuel on kadunud ja helistasin talle, ta vastas ja ma kutsusin ta võimalusel hoodi.Mõne aja möödudes, kui Lil T haav sai lapitud, läksime Mina,Manuel, Lil T ja tema paks sõber Unitysse tagasi.Nägime Lil T peksja sõpra ja peksime too vaeseomaks kuni kohale lendasid northsiderid, sai nendega natukene räägitud ja kohale lendasid jälle mendid, põgenesime minu autoga hoodi.

[Image: sa-mp-462.png]

Manuel oli jälle kadunud ja me otsustasime teda otsima minna, otsides nägime kuidas politsei pidas northsiderid kinni ja otsis neid läbi, Lasin Lil T'l Manuelile helistada ja küsida kus ta on, Manuel oli hoodis.Hoodis kambakesi olles me rääkisime ja pidasime plaani mida võtta ette northsideritega.

[Image: sa-mp-468.png]

Koos istudes mainis Roberto et eile oli mingi Scott-i nimeline ment teda rassistlikult mõnitanud ja see ajas Manueli marru, me otsustasime Scotti kohta infot otsida, ja mulle tuli meelde vana sõber Eddie.Kutsusin Eddie kohale ja me küsisime Scotti kohta, Ta ei jaganud eriti nime, ainult auastme ja perekonnanime mainis ja siis ta läks.

[Image: sa-mp-468.png]

Peale seda otsustas Manuel koju puhkama minna.Meie Lil T'ga ja tema paksu sõbraga otsustasime hoodile tiiru peale teha, jõudsime raudteeni kui järsku lendas kohale 4-5 mendiautot ja hakkasid pikali käsutama, Lil T paks sõber sai tazerit, Lil T ise lolli peaga läks mendile kallale ja pani jooksu, mina ei teadnud mida ma tegin ja olin segaduses, seega otsustasin vabatahtlikult kaasa minna.Jaoskonnas üritati minu käest mingeid nimesid saada, ei öelnud mina midagi ja kuna neil polnud tõestust panid nad mind pooleks tunniks arestimajja.Istusin aja ära ja läkksin jalutasin hoodi, tahtsin värsket õhku hingata kuna arestimajas oli vastik kuse, higi ja mustuse hais.Jõudsin hoodi ja ees ootasid mind Lil T, Manuel ja Roberto, ning küsisid mis Lil T paksust sõbrast sai, ma ütlesin et ma ei tea, et meid eraldati kohe alguses.Läksime mulle uut kurikat ostma kuna mendid kiskusid selle käest ära, ostes kurika, nägi Roberto kedaagi meid pildistamas ja me jooksime järgi, pildistajad olid musta värvi autos. Liikusime korraks hoodi, vahetasime autot ja läksime unitysse, ning nägime sama autot, Läksime meestega rääkima aga mina ei saanud hästi aru mis seal toimus.Peale seda liikusime hoodi ja läksime kõik laiali.
Kõik väga hea,aga võiks rohkem olla graafilist poolt ka Regular_smile
Näiteks mõni huvitav pilt kas karakteritest vms.
Muidu täitsa hea.
Edu.
Lahe on lugeda Regular_smile Nagu IRL keegi kirjutaks oma elust! Ülimalt lahe Wink_smile
[[ Kena vaadata, et juba esimesel päeval tegeletakse rahulikult RP'ga ega muretseta oma rahatasku pärast. Ainus asi on see, et Kerdo, lisa teema pealkirjale juurde [OOC].. Vastasel juhul on see justkui IC teema.

Igaljuhul, Pikka iga, Brown Pride !
]]
Uuendatud!
Isiku nimi on juba nüüdseks Michael Brown. Arhiivi.