nebulos Gaming

Full Version: Curriculum Vitae- Charl Black
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Quote:Linnavalitsusele.

Tervist austatud Linnavalitsuse juhtkond. 

Minu nimi on Charl Black ja ma olen 26 aastane Afro-Ameerika kodanik kes on lõpetanud New Yorgi politsei akadeemia ning soovib ühineda teie San Andreas Sheriff's departmenti Peadirektorina.
Minust lähemalt: Olen siis 26 aastane noormees kes elab Montgomerys ning on vallaline.
Olen oma tuttavate ja enda arvates väga sõbralik ning sihikindel inimene. Minu peamiseks prioriteediks on olla aus nii enda kui ka teiste vastu kui ka muuta kuritegevust meie linnas. Olen lõpetanud New Yorgi Politsei akadeemia 56. lennu ning tean mida tähendab politseis töötamine. Olen väga kohusetundlik ning tean kui midagi on valesti. Kuulan alati mida mulle kõrgem auaste ütleb ja täidan need koheselt ilma vasta hakkamata. Olen vaikne ja rahulik inimene kelle hobiks on korvpall ning sõudmine. Minu suurimaks plussiks on minu sihikindlus, see tähendab seda ,et kui ma midagi tegema olen hakanud siis tavaliselt lõpetan ma selle ka ära. Peale selle olen ma ka väga õpivõimeline ning praegu ma õpin uut võtluskunsti. Ma suudan õppida uued asjad ära väga kiirelt ja ilma suuremate probleemideta.
             Arvan ,et sobin teie jaoskonda peadirektori ametikohale kuna näen ,et olen väga sobilik töötama teie pakutavates tingimustes. Loodan ,et olete mu motivatsioonikirjaga rahul. Lisan teile veel ka oma Curriculum Vitae.

Tänades

Charl Black.

Curriculum Vitae

Isiklik informatsioon

Eesnimi:Charl
Perekonnanimi:Black
Sünniaasta:1993
Isikukood:39507239992
Telefoni number:5628164
Elukoht:Montgomery
Perekonnaseis:Vallaline
Rahvus:Ameerika Ühendriikide kodanik

Hariduskäik 
1997-2009/ Los Angelese 23-th Gümnaasium
2009-2013/Los Angeles Ülikool
2013-2015/ New York Police Academy 

Lisakoolitused
* "Relva käsitlemine ning sellega kaasnevad ohud"-35 Tundi
* "Autojuhi sõidukoolitus"- 10 tundi suvel / 10 tundi talvel
* "Lihtne esmaabi kursus"- 5 tundi 

Lisainfromatsioon

Eelnevad karistused: Puuduvad
Juhiload:Autojuhiload
Arvutioskus: 3,5/5
Head küljed:Sihikindlus, sportlikus, ausus.
Halvad küljed:Vahepealne kiirustamine
Hobid:Korvpall, sõudmine , jalgpall
Allkiri:C.Brown

Võõrkeelte oskused

Inglise keel-Rahuldav/Hea
Vene keel- Rahuldav
Saksa keel- Rahuldav.

(( OOC ))

Vanus:Ei avalda siin .
TS & Mikker: Kui sisse saan ostan uue töökindla mikrofoni.

Muu infoTongue_smileole midagi muud öelda.
Tervist!Sooviks Linnavalitsuselt kiiret vastust kuna olen ootand juba üle 2 nädala!
Lubati kiiret vastust mulle!