nebulos Gaming

Full Version: Jeffery_Matthews
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Sinu IG nimi: Roberto_Alvarez
Süüdistatava IG nimi: Jeffery_Matthews
Teatamise põhjus: OOC sõim.
Tunnistajad: -
Pildimaterjal: [Image: asdqwe.jpg] [Image: aqewe123.jpg]
Tegin seda ja ei eita. Aga kui mingisugune emasest ***** tuleb rääkima, kuidas käib brawl, siis ajab kettase jah. Visake see ajail või ban või mis iganes.
Väga pohhui.
Earl ? Wrote:Tegin seda ja ei eita. Aga kui mingisugune emasest **** tuleb rääkima, kuidas käib brawl, siis ajab kettase jah. Visake see ajail või ban või mis iganes.
Väga pohhui.
Kas ma tulin rääkima kuidas brawl käib?

Nii, alustame siis sinu nRP mölludest.

[Image: sa-mp-119.png]

Nii ma jäin auto alla --..--

[Image: sa-mp-122.png]

[Image: sa-mp-123.png]

[Image: sa-mp-124.png]

[Image: sa-mp-125.png]

Mul on mõni pilt veel kuid ei viitsi uppida .
Lendasin platsi lasin kahele teie vennale vähemalt 10 kuuli pihta ja nahhui te edasi jooksete?

Juba ütlesin, et mul ON VÃÂ"žGA VÃÂ"žGA VÃÂ"žGA POHHUI JA EI KOTI ÜLDSE.
Olin närvis ja tulingi sinna.
Pange see ban ära, pole mõtet venitada.
Kõigepealt, tahaksite mõlemad foorumist puhkusele?Teil pole ühelgi foorumis õige IG nimi kirjas. Muutke kohe ära.

Teemakohaselt ei oska ma suurt midagi öelda kui kõigile jälle karistus määrata?
Mis sa minult küsid nahhui. Tra ma ei viitsi niimodi ka mängida, kui sellised rivaalid on.
Isegi kettas juba.
Keeraja Wrote:Kõigepealt, tahaksite mõlemad foorumist puhkusele?Teil pole ühelgi foorumis õige IG nimi kirjas. Muutke kohe ära.

Tegin nimevahetuse, ei tea kust seda muuta.

Visna Wrote:
Keeraja Wrote:Kõigepealt, tahaksite mõlemad foorumist puhkusele?Teil pole ühelgi foorumis õige IG nimi kirjas. Muutke kohe ära.

Tegin nimevahetuse, ei tea kust seda muuta.

Üleval vasakul "Kasutaja konto" vajutad sinna, sealt "muuda profiili" vms ning seal IG nime lahter. Earlile peame vist kahjuks foorumist puhkuse andma sõnavara tõttu.

Kahjuks või mitte ma olen nii kettas, et see mind ei kõiguta.
Igatahes mina olen nõus kõik andeks andma ja edasi sõbralikuks jääma, sest tunnistan ausalt, et mul oli tol õhtul sitt tuju. Karistuse võin siiski ära kanda, sest tean, et tegin valesti, et sinna läksin neid dmima. Ma teadsin väga hästi tol hetkel, et see mida ma tegema lähen on nRP, aga sita tuju tõttu ei huvitanud mind see.

Loodan, et mõistate mind. Eks teil endalgi ole mõni päev jube sitt tuju millegi pärast.
Pages: 1 2