nebulos Gaming

Full Version: Rachel_Stoney [21.12.2011]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Sinu IG nimi:Rachel_Stoney
Millal sa said banni?21.september umbes kell 5
Milline admin sind bannis?Joseph Sawyer
Mis oli banni põhjus?Ta väitis, et mul oli liiga palju raha. Mul oli 10 mängutundi, hutnley ja 85k. Seletasin talle ära, et ostsin odavalt autosi ja müüsin kallilt. Ja 40k sain veel oma mehelt ka. aga tema ei uskunudja bannis ära. Muidu oplnud mul ühtegi hoiatust, ega rikkumist vms.
Tunnistajad: Kõik, kes kella 5 ajal sees olid.
Eile ma tegin sinule /check, eile oli sul see punane Huntley + 5k raha. Täna tegin uuesti /check ja opa, sama huntley + 85k raha. Kust sulle 80k tuli?Sa polnud ju eile autot müünud, et teenida 80k kasumit. Kelle käest sa 40 000 said?Nime sooviks.

BTW, sul on 8 mängutundi.
Räägi meile parem oma topeltkontodest. Tead, et selline asi on rangelt keelatud?Mitme kasutajaga sa juba Banned oled?!
Keeraja Wrote:Eile ma tegin sinule /check, eile oli sul see punane Huntley + 5k raha. Täna tegin uuesti /check ja opa, sama huntley + 85k raha. Kust sulle 80k tuli?Sa polnud ju eile autot müünud, et teenida 80k kasumit. Kelle käest sa 40 000 said?Nime sooviks.

BTW, sul on 8 mängutundi.
Osa laenas Jason Hill + Ma kalastasin ka veel. Ja ma ei saa aru, miks sa mind ära bannisid?Sellepärast et mul palju raha?See, et raha teha oskan ei ole mingi põhjus-.-

Juss Wrote:Räägi meile parem oma topeltkontodest. Tead, et selline asi on rangelt keelatud?Mitme kasutajaga sa juba Banned oled?!
Teisega.
Kas sa mõistad, mida jälle valesti oled teinud ning milliseid reegleid eiranud?
Quote:Osa laenas Jason Hill + Ma kalastasin ka veel. Ja ma ei saa aru, miks sa mind ära bannisid?Sellepärast et mul palju raha?See, et raha teha oskan ei ole mingi põhjus-.-

Miks sa seda siis ei tea ei rääkinud, kui IG sult /es'is küsisin, miks sul nii palju raha on?
Juss Wrote:Kas sa mõistad, mida jälle valesti oled teinud ning milliseid reegleid eiranud?
Mida ta õige teadma peaks?
Ta on 2e erineva kasutajaga saanud samal põhjusel banni ja selleks on üle laskmine.
http://nebulos.net/roleplay/foorum/t-rac...o-enriquez

Klemm.

Unbann tuleb kolme kuu pärast. Teised kasutajad kustutasin ära.
gÜ Wrote:Mida ta õige teadma peaks?

Ta peaks teadma seda, et topeltkontode tegemine on keelatud. Ja sina peaksid teadma, et sul pole õigust siin sõna võtta!

----------

Unban: 21.12.2011

----------

Keeraja Wrote:
Quote:Osa laenas Jason Hill + Ma kalastasin ka veel. Ja ma ei saa aru, miks sa mind ära bannisid?Sellepärast et mul palju raha?See, et raha teha oskan ei ole mingi põhjus-.-

Miks sa seda siis ei tea ei rääkinud, kui IG sult /es'is küsisin, miks sul nii palju raha on?
Ei jõudnud. Ban tuli üsna kiirelt.

gÜ Wrote:
Juss Wrote:Kas sa mõistad, mida jälle valesti oled teinud ning milliseid reegleid eiranud?
Mida ta õige teadma peaks?
Ta on 2e erineva kasutajaga saanud samal põhjusel banni ja selleks on üle laskmine.
http://nebulos.net/roleplay/foorum/t-rac...o-enriquez
Minu kasutajad on Pablo Enriquez ja Rachel Stoeny. Kui Pablo banni sai, ei viitsinud ma kaua oodata ja tegin uue kasutaja, et niikaua Racheliga mängida.

Klemm. Wrote:Unbann tuleb kolme kuu pärast. Teised kasutajad kustutasin ära.
Nojah, Selle eest, et tegin teise kasutaja igaksjuhuks kui uuesti peaksin banni saama?Pole muud öelda, kui KÃÂ"žI *****!

Juss Wrote:
gÜ Wrote:Mida ta õige teadma peaks?

Ta peaks teadma seda, et topeltkontode tegemine on keelatud. Ja sina peaksid teadma, et sul pole õigust siin sõna võtta!

----------

Unban: 21.12.2011

----------
Miks temal siin sõnaõigust pole?Tänu temale saidki Sina mu kasutajad ära kustutada. Ja minu teada siin foorumis võivad kõik om arvamust avaldada?

Pages: 1 2