nebulos Gaming

Full Version: Soovitus
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Tere olen flex,ja tundub,et teie serveris on vist moderaatoreid liiga vähe,vähemalt tundub foorumis.

Teen teema kuhugi,nimevahetus vm mis iganes teen,ja ootan 3 päeva et see ära tehakse.

Moderaatoreid võiks seega juurde tulla mõni,et kui tehakse teema ei peaks enam ootama nii kaua inimesed vastust.

Paljud vinguvad shoutboxis et aktiveerige mu kasutaja see on niipalju ja niipalju aega juba aktiveerimata ja ülevaatamata.

Mina paluks juurde neid katseajale ja,et tehtakse avalduste vastuvõtt.

Tänan lugemast ja soovitust vastu lootmas

flex.

((DEL please))
Nimevahetused ja CK'd pole moderaatorite teema, neid saab teha ainult vmode, vmodeks saamiseks pead välja teenima usalduse.

UCP'd jälgin koguaeg ja kontrollimata testide arv on minimaalne.
Näita, kus sa ootasid nimevahetust 3 päeva... Olen iga päev nimevahetused ära teinud, samuti olen vaadanud ka RP teste. See, et nad nuruvad, on sellepärast, et nad tulevad siia kohe pärast seda, kui avaldus tehud. Samas ei pruugi admineid ollagi siin ja nad võivad ka IG olla.

Me ei saa ju panna 24/7 valvet peale RP avaldustele.
No seda küll aga vinguvad RP testidega,kontrollimistega paljud.
Seal on selgelt kirjas: Rp teste kontrollitakse 1-2 tööpäeva jooksul.. Oli vist nii?Ei olnud, et teie test kontrollitakse koheselt. Harjuge kannatama..