nebulos Gaming

Full Version: I'm back ! ( Ainult 2 päeva olin eemal :/ )
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Pealkiri ütleb kõik. Andsin enda admini koha ja kõik vara ära. Kuna pole enam jaksu mängida ning pole tahtmist ka enam. Jätan hüvasti siis kõigiga Nebuloses ning head kooliteekonda teile !

Peace...
Kahju, et läksid. Olid normimaid modesi. Kool segab kõik.

' Risu.

Kahju, et lahkud...

Üks inimene vähem kellega TS-is lolli juttu ajada.
Väike nõrguke. Teeth_smile

4.09.2011
20:59:36
(#)*Lauriito*(#)
' ?e?l?
Sul oli õigus Teeth_smile 4.09.2011
21:00:39
' ?e?l?
(#)*Lauriito*(#)
[fontConfusedylfaen]hahahhahaha[/font] 4.09.2011
21:00:41
' ?e?l?
(#)*Lauriito*(#)
[fontConfusedylfaen]sampis tagasi?Teeth_smile[/font] 4.09.2011
21:06:48
(#)*Lauriito*(#)
' ?e?l?
yes Teeth_smile
Jah kahju,Gepard samuti hea mode olid,kahju et lähed!
ÃÂ"¢NNE SULLE IRL ELUS,ja loodan et tuled tagasi.
Jep... ei saanud ikka Nebulost maha jäätud... kohe tõmbas tagasi Teeth_smile... So i'm back with new name...

Drama

Thad a boy, sa suutsid isegi kaua Teeth_smile , ma aint 1 päev kui sedagi Teeth_smile, viimanekord kui müüsin kõik vara maha Teeth_smile
Ega ma andsin ka Sultani ära. Nüüd kahetsen Teeth_smile. Vähemalt Matuu andis auto raha seega sain auto Wink_smile

d??d??.

Drama Wrote:Thad a boy, sa suutsid isegi kaua Teeth_smile , ma aint 1 päev kui sedagi Teeth_smile, viimanekord kui müüsin kõik vara maha Teeth_smile
jep, me olime targad, alla 24h ja olime tagasi, jagasime 500k väärtust ära, naisssssssssss Teeth_smiledddddddddddddd
nüüd sõidan mingi Clubiga ringi ja olen rott Teeth_smile

dÜdÜ. Wrote:
Drama Wrote:Thad a boy, sa suutsid isegi kaua Teeth_smile , ma aint 1 päev kui sedagi Teeth_smile, viimanekord kui müüsin kõik vara maha Teeth_smile
jep, me olime targad, alla 24h ja olime tagasi, jagasime 500k väärtust ära, naisssssssssss Teeth_smiledddddddddddddd
nüüd sõidan mingi Clubiga ringi ja olen rott Teeth_smile
Club pole ju vaestele.. Teeth_smile Eks see ole kõigil nii. Mulgi oli algul nii, et "vsjo... nüüd on kõik." Aga sa näe, ei saa ikka ära täiesti minna Teeth_smile.
Pages: 1 2