nebulos Gaming

Full Version: Keelata ära igasugused OOC lubadused nõudmine !!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pealkiri ütleb kõik.
No ma nii btw ütlen, et suurtemates RPdes on selline asi keelatud.
Jah, see OOC lubadused on siiski täielikult OOC ja mänguga see kokku ei käi. MIna olen nõus, et keelata ära OOC lubadused ja kui tahate lepingut teha, teete IC asja.

Ja kui lepingut rikutakse, siis annate asja politseisse, saab politseile RPd juurde, kui isik kätte saadakse, saab ta näiteks 2x rohkem kahju, annab masina ära näiteks ja maksab masina kinni ka.
z3k olen...

Pidevalt on mängijatel kombeks selline asi.
----------

[IC] Peeter_ÃÂ"“öbik: Ma jään 10 tonni võlgu, kui sobib
[/b, OOC] Mart_Kuusik: Lubad, et maksad ?
[/b, OOC] Peeter_ÃÂ"“öbik: Ei luba ma midagi..
[IC] Mart Kuusik: Ei sobi.

----------
Nüüd siis OOC lubadusega.

[IC] Peeter_ÃÂ"“öbik: Ma jään 10 tonni võlgu, kui sobib
[/b, OOC] Mart_Kuusik: Lubad, et maksad ?
[/b, OOC] Peeter_ÃÂ"“öbik: Luban
[IC] Mart Kuusik: Sobib küll, aga millal te võla ära maksate ?

Tegelikult on see metamine, kuid siiski.. Olen isegi autot ostes sellise asjaga kokku puutunud.

myrka Wrote:Jah, see OOC lubadused on siiski täielikult OOC ja mänguga see kokku ei käi. MIna olen nõus, et keelata ära OOC lubadused ja kui tahate lepingut teha, teete IC asja.

Ja kui lepingut rikutakse, siis annate asja politseisse, saab politseile RPd juurde, kui isik kätte saadakse, saab ta näiteks 2x rohkem kahju, annab masina ära näiteks ja maksab masina kinni ka.
edu.ee, selline DM ning nonrp drive hakkab pihta kui peakski tagaajamiseks minema, heal juhul kui kätte saadakse siis on /q või RP mitte tegemine, aga noh miks ka mitte, ongi raha juurde vaja, saab üle lasta.
Nojah. Ülelaskmisi peaaegu üldse ei toimu enam kuskil, Täpselt mida z3k ütles. Aga ega see ei muudaks eriti ikkagi isegi kui mingi keelatud oleks seda küsitaks ikkagi.
Üle laskmiseks on siiski vaja ka admini luba...
Samas võib ka nii teha, et on koostatud RP'ga auto dokumendid. Seal on kiri, kuhu peab allkirja andma jne eks.
Võite ju öelda et.
/do Avalduses lahter "Müün auto [Savanna] isikule Peeter_Toominas. Kinnitan selle allirjaga"

Kui alla kirjutate, siis olete kohustatud andma, sest minuteada /me ja /do's ka valetamine keelatud, aga need on juba IC asjad Wink_smile

Geniaalne või mis?
Ei ole geniaalne. Selline asi ammu kasutusel juba.
Tõsi kah?Miks ma siis seda varem pole kohanud siin?