nebulos Gaming

Full Version: Minu idee
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Niisiis , proovin võimalikult selgeks teha.

Niisiis, me oleme ju näinud kõiki* kuskilt maja katustel alla hüppamas ,eks ?Ja tavaliselt on nii ,et inimene kirjutab 2-3 /me commandi ja ongi nagu uus poiss. MInu idee siis seisneks selles ,et kui sinuga IG midagi juhub. NT. Hüppad kuskilt alla, kukud kõrvenõgeste peenrasse, asud plahvatuse juures vms. Siis tekiks ka vastavad Vigastused . Kukud näiteks maja katuselt alla. Nii, siis vastavalt olukorrale ,kas käsi saab marraskile või isegi mõni luu läheb. Ütleme ,kui tõest läheb luu ,siis sa ju väga liikuda ei saa,eks?Niisiis võiksid 1 minut võinii freezetud. Siis selle ajaga võib keegi kutsuda sulle abi ,või oled ka ise endale võimalik abi kutsuma. Või kui asud kuskil nt. auto plahvatuse juures ,tuleksid sulle kas 1. ,2. või 3. astme põletushaavad näiteks näole. VÃÂ"¢iksid ka olla freezetud natuke,et arusaada ikka mis juhtus. Nii,Ütleme ,et inimenesel on ikka suva ja liigub edasi naqu kuulikindel , siis muutub ta liikumine aeglasemaks ja pea kohale võiks tulla nagu silt tema vigastusega nt: Murtud jalaluu, nägu verine vms. Siis saaksid inimesed kas teda IG aidata või öelda adminile ,et to nRP'b.

Niisiis,see oleks minu idee
Mis see tooks head?: See võtaks NRP'd vähemaks ja annaks kiirabile ikka kõvasti tegevust juurde.

Loodan ,et saite aru. Küsimused ja kommentaarid kirjutada siia teemasse.
Tänud,
RauntÃ"¦Ã‚¡ik

' Risu.

Kahtlane aga see on hea kui kiirabi tööd juurde saab.
Okei, Sooviks teada ka teiste arvamust Regular_smile

horton

No kuule, kui kukud kuskilt alla IRL, nagu sa tõid siis maja, mis on 1korruseline nagu IG on, siis sul ei juhtu midagi!
Need on seal nii madalad ja väiksesed majad, kuid kui kukud kõrgemalt siis on jah selline asi normaalne.
Ja kiirabile oleks see tõesti kena töö Regular_smile
Seda küll..
Arvan, et mingit ulme asja arendada pole mõtet, see kes teeb RP-d, see teeb RP-d, ükskõik kuidas sa skripti muudad.