nebulos Gaming

Full Version: Idee
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2

horton

Arvan et seda pole võimalik teha, kuid kui on siis idee on järgmine:
Kui käid üle katuse süttib auto koheselt, mis on eba loogiline! (olen IRL üle katuse käinud ja auto jäi katuse peale, kuid auto ei süttinudki)Seega võiks teha seda asja paremaks, näiteks kui auto jääb katuse peale siis on 45MIN aega sellega RP-d teha, kutsub mehaaniku või midagi ja siis mehaanikutel on see CMD et ajada püsti.Ja auto püsti lükkamiseks oleks vaja 3inimest umbes. Minu meelest oleks see hea teoks teha.
Teine asi, et kui auto kukub vette, siis see jääb sinna seniks kuni on välja tõstetud FBC meeste poolt, sest see peaks hakkama nüüd aktiivsemaks, kuna liider on nüüd admin ehk Tim. Sina nii kaua nutad autot taga või paanitsed, sest sama sa teeksid IRL ju Regular_smile

Praegu on asi ju nii mõttetu, sest auto kukub vette/lendab õhku ja kohe /pargi kohal, inimene jookseb ilma RP-ta sinna ja hakkab uuesti rallima ringi, suht mõttetu ju.
Kui seda pole võimalik teha siis pole, lihtsalt pakkusin Regular_smile
Seega Siim, räägi midagi Regular_smile

Täiustage ise ka seda Regular_smile

Drama

Iidee hea,aga seda vast ei ole võimalik teostada ?
Auto plahvatamise värk, 5+ Idee, kui see on teostatav Question

Auto vette lendamise idee, ei ole mõtet, kuna siis hakkavad trollid meelega teiste autosid vette lükkama, sest need ei respawni. Seejärel istuvad trollid nurgataga ja naeravad, et omanik on mad ja admineid appi hüüab.

[Image: ky2sp9egutrt.gif]
Seda on 100% teostatav, olen seda teistes serverites näinud. Ma küll ei oska seda teha aga ma lihtsalt räägin et see on võimalikTeeth_smile
See on põhimõtteliselt võimalik. Kui auto katusele käib hakkab script lihtsalt autole HPd 1000 peale panema koguaeg. Vist on ikka teostav. Hea idee. Pooldan.
Plahvatamise kohalt on ideee 5+

' Risu.

Plahvatamise värk on 5+

horton

See võib olla hea, kuid see on vist GTA San Andreases sees ja seda vist sedasi muuta ei saa.
Siim räägi ka Regular_smile
aga serveris on see et sul läheb sama palju elusi kui autol ja kui seda 1000 hp'd ei pane jooksma iga umbes 0.00001 sekundi jooksul siis on see auto juht kutu.

horton

Upitan teemat ja küsin mis saab siis?Regular_smile
Pages: 1 2