nebulos Gaming

Full Version: Kool
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2

horton

Võiks tulla kool või midagi taolist, sest praegu ütlevad kõik CVs kõrghariduse ja ka eriala panevad igale poole erineva, vastavalt tööle.
See võiks kaduda! Seega loodan et midagi võetakse ette.

Drama

Hehe vabandust aga väga tobe idee, varsti tahetakse, et tehakse selline asi ka, et "su karakteril on häda mine vetsu", "su karakter on haige mine haiglase" ,
Milleks asja niii sügavale vedada?

iMattias

Vägagi mõttetu...

See on autori enda asi, mis ta sinna CV-sse kirjutab. Kui tegu on hea rollimängijaga, siis ta oskab kokku viia oma haridustaseme oma minevikuga.
Mingil määral ma nõustun Härraga, samas aga ei saa ma täielikult nõustuda tulen selle juurde hiljem.

Esiteks on hästi robustne panna maffia ja gängide aplikatsioonidesse, et sul on kõrgharidus! See on täiesti lubamatu käitumine, kuigi on ka erandeid. Vaatame puhast statistikat ning lubage ma toon ka oma argumendi kaitseks ka täiesti tüüpilise näite:

Kuidas tekib gängster:
Hetkeses olukorras eeldame, et isikul puudub haridus ning ta on pärit agulist.
Kuna agulis toimivad gängid, ning isik pole omandanud haridust puudub tal maailmapilt toimuvast, ning ta ei suuda omandada ka potentsiaalset ohtu, mis toimub gängi liitumisega.

Kas haritlane liituks gängiga?

Samune effekt toimib ka tagurpidi toome näiteks kas või päästeameti või siis politsei intstituudi.

Eriti loll ning labane [Vabandan väljendi pärast, ning loodan, et keegi ei solvu] on panna, et sa oled algharidusega!
Isegi koristaja peab midagi teadma, politsei on korrakaitse mitte mingisugune "hood nendele, kes sõõrikuid süüa tahavad".

Haridus peaks olema võrdeline sellega, mida tahetakse teha ning sellega mida tegelikult suudetakse teha! Sul ei ole mitte mingit mõtet mängida kõrgharidusega doktorit, kui sa lõpetad Gängis narkootikumide all, tappes ajurakke.

Ma ei saa täielikult nõustuda, kuna:

1) Kui karakteri taga olev inimene tahab oma karakterit siis tõesti kuhugile toppida siis erialade ja muude otsing peaks just selline olema, kui aga nagu eelnevalt välja toodud on seda väärkasutatakse, siis on tegemist ikkagi nRP'ga.

2) Vastavalt tööle peabki ju hariduse panema (Koristaja ei lähe õppima TTÜ'sse et pärast alampalga eest põrandat vahtida.)
OT: Anthony sõnavara on tõsiselt märkimisväärne Regular_smile
Foorumisse võiks teha mingi eraldi võimaluse teha CV, seda CV ei saa muuta, kui just admin ei anna sulle uut võimalust(CK jms). Seega on inimesel püsiv haridus ja töökogemus, mitte igale tööle vastavalt uus.
OT: to z3k , ma tean. Ma olen temaga olnud juba 2 aastat ühes RP serveris, ja tema oskab selliseid tekste kirjutada ,et ossa. Ta muidu tavaliselt on ig Vaimuhaige, puudega,vanamees ,või Millegi liider Tongue_smile

It: Väga norm idee
Rahu, homme saad kooli minna Tongue_smile
Teeth_smileTeeth_smile Jap jap, homme kool juba rsk Confused_smile

d??d??.

noopit minke kooli
Pages: 1 2