nebulos Gaming

Full Version: telefoni kaart.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Võiksid tulla emti firma,- Elisa, Tele 2. Näiteks on 3 kauplust või miks ka mitte rohkem?Siis saab osta inimene endale telefoni kaarti nagi näiteks Elisa. Siis võiks selle firma omanik saada teha seal erinevaid soodus müüke. Nagu näiteks: Laed 20 eek eest ja saad tasuta rääkida 3 päeva. Ehk siis saaks omanik määrata tasuta tunnid aka ig päevad. Saab ka teha uusi pakette jne. Siis igal paydayl tuleb arve ja selle tasumiseks pead minema sinna kauplusesse kus ostsid selle kaarti. Siis kui ära ei maksa 10 minuti jooksul, siis sa ei saa välja helistada aga sulle sisse saab helistada. Kui tund aega on möödas ja pole ikka maksnud, siis muutub kaart kehtetuks ja seda ei saa kasutada.

Mis saab kui kaart kehtetu?Kui kaart kehtetu pead sellest firmast või mujalt firmast uue kaarti ostma. Kuid kui ostad sealt firmast uue kaarti pead nagunii maksma selle arve ära, just nagu päris elus.

Copyright Ã"šÃ‚© (Erik aka Johanna_Tree)
Päris hea idee, kuid ma ei oska seda öelda kas see teostatav on. Muidu poolt

horton

Seda on vist raske teostada tõesti, kuid muidu olen poolt.
Mdea minuandmete järgi pole raske teostada. Kui nad juba suudavad boti teha, siis suudavad ka selle teha. Usun, et botbussi juht poole raskem.
Hea idee aga erik ma arvan et selles kohas sa eksid et boti bussi raskem teha DL: