nebulos Gaming

Full Version: Arvutid
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
----------------

Teema kõigile, kellel on küsimusi/probleeme seoses sooviga soetada omale uus arvuti või mõni muu arvuti komponent.

Show ContentArvuti ostuks vajalike soovituste küsimise ankeet:

Show ContentArvuti komponendi ostuks vajalike soovituste küsimise ankeet:

---------------

• Arvuti tüüp(sülearvuti/lauaarvuti): Sülearvuti
  • Milleks arvutit vaja?: Pelamiseks, filmide vaatamiseks.
  • Hinnaklass: 700âÂ"šÃ‚¬-900âÂ"šÃ‚¬
  • Lisainfo: Soovin siis korraliku sülearvutit, millel oleks hea graafikakaart - veaks lebolt välja SAMPi(koos erinevate modide, ENB jms.) ning ka mõned paremad mängud.

Tahtsin just öelda, et JRISETH peaks siia teemasse möllama tulema, see tüüp mõistab arvutitest nii mõndagi.
JRISETH Wrote:, http://www.1a.ee/arvutitehnika/sulearvut...v/7208690/
Mille poolest see arvuti hea on?Ja oled kindel, et mõnda paremat ei leidu?Miks just Asus?

Ilves

Ühel tuttaval see sama arvuti, sai vist natuke odavamalt. Pool aastat on vastu pidanud ja ENAMUS uuemad mängud jooksevad ilusti highi peal ära.

Asus on ise üks vägagi töökindel firma, samuti ka Dell. HP, Acer, Compaq jms unustage kohe ära.
Antud sülearvutil on hea i5 protsessor, 4GB DDR3 mälu ja üsnagi võimekas videokaart (1GB videomälu), mälu poolest on see videokaart isegi minu lauaarvuti omast pisut võimsam. Hinna kohta ma midagi ei oska öelda, kuna ei ole eriti kursis sülearvutite omadega.
Juss Wrote:
Mille poolest see arvuti hea on?Ja oled kindel, et mõnda paremat ei leidu?Miks just Asus?
* Asus on ülimalt hea läppareid tootev firma.
* Videokaart on võimas läppari kohta.
* Protsessor on hea.
* Suur, suur kõvakettamaht.
* Suur ekraan, 17.3". Väga mõnus mängida Regular_smile

Võimalik, et on ka paremaid. Ei tea täpselt ma, kus neid läpakaied müüakse. Olen rohkem kursis lauaarvutitega Regular_smile

Acer Aspire 5551G ise kasutan
Andmed:
AMD AthlonâÂ"žÃ‚¢ II x2 processor
p320(2,1GHz)
15.6" HD LED LCD
4GB DDR3 memory
500 GB HDD
DCD-super multi DL drive
ATI Mobility RaedonâÂ"žÃ‚¢ HD 5650 1024MBVRAM
Acer NplifyâÂ"žÃ‚¢802.11b/g/n
Multi-in-1 card reader
6-cell Li-ion battery

Protsessor on kõvasti nõrgem kui enne välja toodud Asuse tootel.
mälu on sama
kõvaketta mahtu on vähem
graafikakaardi kohta ei oska nii huupi praegu öelda, kas parem või halvem.

Aga Acer iseenesest on nõrk firma.
Mul kahel sõbral oli olukord, kus mahl läks sülearvuti klaviatuuri peale.
*Aceri omanikul läks klaviatuur täiesti rivist välja. Võttis lahti, puhastas kõik ilusti ja korrektselt ära. Pani tagasi kõik kokku, aga osad nupud siiski ei töödanud või töötasid vigaselt.
*Asuse omanikul peale mahla peale kukkumist ei juhtunud midagi. Kallutas pisut, et saada mahl nuppude vahel välja ja suuremjagu voolas välja. Puhastas lapiga klaviatuuri pealse jms ära, ei võtnud isegi midagi lahti ega midagi. Lülitas Asuse sisse ja kõik töötas nagu enne. Ei esinenud mingeid vigu klaviatuuril ega muudel riistvara komponentidel.

+ 90% juhtudest on AMD protsessorid aeglasemad Inteli omadest. Isegi kui Hz on rohkem kui AMDl võib siiski Intel olla väiksema Hzga kiirem. Kuna asi ei loe hertzidest vaid assambleri algoritmist.
Pages: 1 2 3