MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
nebulos Gaming - Warcraft III.

nebulos Gaming

Full Version: Warcraft III.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: Warcraft.png]

No.. Ma arvan, et enamused siit teavad mis mänguga tegu on. Igatahes on see siis minu teadmist mööda 2002(?) aasta mäng, strateegia mäng. Ise hakkasin mängima alles hiljuti, ennist polnud 3'ndat osa mänginud, vaid 1 & 2'te. Mängu on võimalik ka multiplayeris mängida aga sellejaoks peab vist mäng ostetud olema, või siis teine võimalus on läbi hamachi. Ehk keegi teist siin mängib/soovib mängida või siis lihtsalt oskab serverit teha/serveri tegemist õpetada?

Anyways ei viitsi ma siia pikka juttu kirjutada, enamused teavad juba mängust.. Kes ei tea siis googel aitab. Regular_smile
Loodetavasti leian siis siit kellegi kes oskab serverit teha, on mängija vms..

Oi bljaaa... seda sai nolatud. Aga nüüd läksin WoWi peale edasi Regular_smile Hea stoori on üldse Warcraftil. Kaasakiskuv .
Gepard Wrote:Oi bljaaa... seda sai nolatud. Aga nüüd läksin WoWi peale edasi Regular_smile Hea stoori on üldse Warcraftil. Kaasakiskuv .
Hamachi serverit ei oska teha wö?:d

Kunagi sai LAN'i all täiega pelatud , nüüd multiplayeri peale üle läinud Wink_smile

http://eurobattle.net/ et siis seda pelan Wink_smile
Ma sain ise endal Multiplayeri läbi Garena tööle.. Mängin seal lambistes mängudes suht.. CoolRed, ma ei lugend seal lehel mis sa andsid eriti midagi aga, seal mängimiseks peab ostetud Warcraft 3 olema?
Tha-Z Wrote:Ma sain ise endal Multiplayeri läbi Garena tööle.. Mängin seal lambistes mängudes suht.. CoolRed, ma ei lugend seal lehel mis sa andsid eriti midagi aga, seal mängimiseks peab ostetud Warcraft 3 olema?
Kui tahad multiplayeris mängida , pead lihtsalt oskama mängu peale panna ...
vaata youtubest videosid või midagi ja saad igalpool ilma ostetud wc3'ta mängida.