MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
nebulos Gaming - Lineage2

nebulos Gaming

Full Version: Lineage2
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Lineage2 on MMORPG mäng. Pikalt ma ei viitsi teile seletada mis seal teha tuleb , aga küsin lihtsalt ära , et kes on seda mänginud või siis midagi kuulnud, andke teada, kuna suhteliselt vähe eestlasi mängib seda Wink_smile
Kui alustada esimest korda mängimist siis on see suhteliselt raske , kui keegi sind ei aita.
Eestis tuleb sügisel oma lineage2 server(võibolla), kui kõik hästi läheb!

1. Et seda mängu tõmmata on vaja:

Minimum RequirementsRecommended Specifications
Operating System*Windows XP 32bit / Vista 32bit / Windows7 32bit
* 64bit OS not officially supported.CPU (Processor)IntelÃ"šÃ‚® PentiumÃ"šÃ‚® 4 3.0 GHz

or aboveIntelÃ"šÃ‚® CoreâÂ"žÃ‚¢2 Duo 6300
or above RAM (Memory)
1GB or more1GB or more Graphics Card NVIDIAÃ"šÃ‚® GeForceÃ"šÃ‚® 6600 GT / ATI/AMD RadeonâÂ"žÃ‚¢ X1600pro 256MB equivalent or higherNVIDIAÃ"šÃ‚® GeForceÃ"šÃ‚® 7600 GT / ATI/AMD RadeonâÂ"žÃ‚¢ X1800 512MBequivalent or higher HDD Space 20GB or higher DirectX / Audio DirectX 9.0c or higher Internet 56K Dial-up Broadband Connection

Mingeid küsimusi on siis postitage teema alla!

Kusagilt rohkem ka lugeda saab selle tulevase serveri kohta?!
Olen sellest videosi jne suht palju vaadanud, ma olen aru saanud, et see on tasuline, on see nii?
Kui tasuta on siis tõmbaks koju endalegi.
Mul soomes keegi ukrainlane nolab seda... soovitab mulle, et seda mängima tulla. Maitea, mai näe mõtet selles mängus. Sarnane WoW-ile ?
Quote: Kusagilt rohkem ka lugeda saab selle tulevase serveri kohta?!
Ã"šÃ‚¤ Tulevase serveri kohta paremat informatsiooni kahjuks anda ei saa , kuna asi veel katkine ja ma poole kõrvaga kuulsin seda..
Quote: Olen sellest videosi jne suht palju vaadanud, ma olen aru saanud, et see on tasuline, on see nii?Kui tasuta on siis tõmbaks koju endalegi.
Ã"šÃ‚¤ Offical server on tasuline ( et seal mängida , pead sa maksma ), kuid on ka privaatseid servereid , mille eest ei pea midagi maksma ( neid on sadu) ! Privaatse ja offical serveri vahe on selles , et officalis sa pead kõike ise tegema , aga privaatses serveris saab pärisraha eest asju ja värke osta. Kõik oleneb serverist ja serveri meeskonnast. Et mängu omale arvutisse tõmmata , on vaja ainult natukene kannatust !

Kaks linki selle tasuta tõmbamiseks .

# http://www.fileplanet.com/215661/210000/...ame-Client ( Lineage2 High_five )
High_five on uuem versioon (kuigi ta on kõige uuem!), mida peaaegu ükski server ei kasuta!
Freya versioon on rohkem kasutatam versioon..
# http://games.on.net/file/36519/Lineage_I...ame_Client ( Lineage2 Freya )
Mul on ka Freya olemas.

Need on lineage2 client'ide lingid , kuid peab ka serveri peale panema .. mida ma siin seletada küll ei viitsi Wink_smile

Quote:Mul soomes keegi ukrainlane nolab seda... soovitab mulle, et seda mängima tulla. Maitea, mai näe mõtet selles mängus. Sarnane WoW-ile ?
Ã"šÃ‚¤ Kui aus olla , siis WoW on lineage2 järgi tehtud, kuna Lineage2 tuli ennem välja , kui world of warcraft..

Offical serveri koduleht(tasuline):
http://www.lineage2.com
Ingliskeelne abi:

Mõni pilt ka minust seal .. :

1.
[Image: 21684212543856753205410.jpg]

2.
[Image: lalaae.jpg]