nebulos Gaming

Full Version: Nicky_Domnez [01.12.2011]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Sinu IG nimi:Nicky_Domnez
Millal sa said banni?1.09.2011
Milline admin sind bannis?Ei tea
Mis oli banni põhjus?Sina_KA
Tunnistajad:Jimmy_Domnez
Ühesõnaga jimmy oli sebinud endale mingi hacki,tuunis auto ära...lambist.Ta sai banni,siis ma nagu oota?et mis värk on siis ta tuunis auto ära hackiga,ja mu auto kadus,siis ma sain sellelt amatöörselt adminilt banni?
Ma Tahaks Unbanni ja et admin saaks karistada!
Hackimisest mitte teatamine = ban
Ta tegi seda mingi sekundiga,aga admin spekkis samas ajal,mul oli plaan teatada ta ei ole tavaliselt selline dibniil kes hackib aga ma ei tea,mul polnud aega teatada.Väga vabandan.
Ei teinud midagi sekundiga, samal ajal olin specis.
Sõidavad autoga jimmy küsib ''/b Tuunin auto ära?'' sa vastasid ''/B Jah, keera offroadile.'' Ja nii te vahele jäitegi..
Ma ei teadnud mis tal plaanis on ma arvsin et see offraod on see mingi tuuning koht vms,ma ei teadnud mis tal plaanis on käsi piiblil vannun et ei.

Klemm.

Ei ole mõtet süütut lambukest mängija, olid Jimmyga pundis ja Jimmy häkkimisest administratiivmeeskonda ei teavitanud.

Quote:Hackimisest mitte teatamine = ban

Tra ma ei mängui migni süütiykest lambukst siijn asualt ka tra ma ei tenadug mis tal plaamis oleams tra sej uhtus mingi sekundteite jooksul.tra klemm ma tean et as ürotad siata keereata ga ma vannun et ma edi tea midagi msi tal plaanus olu.
Ma olem 100& kaine. Teeth_smile vandanbsued.üõhika eliu Teeth_smile...........-
Kõigepealt võiks eesti keele selgeks õppida..
esti keelae weTeeth_smile?las ka sültde ovõod siia potsitsee kijutada ?Teeth_smileÜD
Tahad wannabe vend selle tekstiga olla ?
Pages: 1 2