nebulos Gaming

Full Version: [KAMPAANIA!] Serveri elulugu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Hey!

Käivitan kampaania: "Nebulose elulugu".

Nimelt hõlmab see enda all meie serveri teket, asukoha valikut ning kõike muud. Kirjuta meile üks hea ning sisukas "elulugu" meie serverist. Parimate kirjutajate vahel loosime välja auto: Hotknife!.


Asi on siiski mängusisene (Elulugu), seega ära räägi seal adminitest ja muudest asjadest! Wink_smile


Elulugu peaks koosnema:

* Sissejuhatus

* Mis juhtus San Fierros?
* Kuidas on elu Red Countys
* Mis on viimastel päevadel juhtunud.

-------------------------------------------Eluloo toon ma serverisse, et algajatel oleks ka midagi, mida vaadata.


Siim.

'
[Image: Untitled-1.png]

San Fierro - Linn, kus juhtuda võib kõike. Nii nad räägivad.
Mis peitub aga San Fierro taga?Tegelikult on linn ehitatud vana kustunud vulkaani peale, mis lõpetas purskamise juba mitmeid kümneid sajandeid tagasi. Enne linna ehitust oli tegemist viljaka maaga, mis oli hea tõuke saanud vulkaani tuhast. Samuti asus see veekogu lähedal, mis oli väga tähtis just kaubateede rajamiseks. Lihtsam oli ka materjalidega, vulkaanilist kivimit kasutati ära ning sealt on ka pärinenud San Fierro head teed.
Kuidas on see aga meie elu mõjutanud?
Kõik sai alguse esimesest suuremast maavärinast, 1991. aastal, mida tundis terve San Fierro elanikond. Magnituutidega 8 ja 9 vahel, purustati mitmeid hooneid ning muidu struktuuri üksusi San Fierros, hukkus mitmeid. Teadlased süüdistasid selles laamade kokkupõrkeid, mis põhjustasid sellise hävitava maavärina. Tekkis aga palju inimesi, kes lõid omi teooriaid ajakirjanduse toel, süüdistades maavärinas linna asukohta, vana, kustunud vulkaani peal.
Aastal 2004, aga toimus taaskord suur maavärin. Seekordne epitsenter oli aga San Fierrost läänes, sügaval mere põhjas. Määvärina tõttu aga tekkis tsunaami, mis võttis suuna San Fierro ja Red County poole. Kuna San Fierro ümbrune vesi on üldjuhul sügav, eriti lääne poolt ning puuduvad seal rannad ja madalam vesi, siis ei suutnud tsunaami suuri purustusi tekitada, kuna laine kõrgus ei tõusnud piisavalt suureks. Küll aga tabas ohtlik tsunaami Red Countyt. ÃÂ"¢nneks sai Red County õigel ajal tormihoiatuse ning inimesed evakueeriti San Fierrosse. Tsunaami purustas Red Countys enamuse ja muutis esialgu Red County elamiskõlbmatuks.
Red County aga kutsus kokku kriisi maavalitsuse ning otsustas hakata kiiremas korras Red Countyt taas üles ehitama. Abi küsiti kõigilt linnadelt - San Fierro, Los Santos, Las Venturas. Enim abi saadi aga San Fierro poolt, kes otsustas majutada kõik Red County elanikud, anda neile töökoht ning nende elule uue alguse. Muidugi kasu sai siit kõvasti ka linn ise, uued elanikud, uued kulutused, rohkem laekuvaid makse.
2009. Möödas on juba 5 aastat tsunaamist, mis hävitas Red County. Ehitusfirma Final Build Construction on taastanud enamuse Red Countyst ja kõvasti isegi juurde ehitanud. Peagi on Red County taas elamiskõlblik.
2011. Inimesed hakkavad juba vaikselt tagasi Red Countysse kolima. Ehitus on lõppemas ning Red County on saavutanud oma uue hiilguse.

[Image: red.png]

Red County on taaskord saavutanud oma kurikuulsuse, nagu see oli aastakümneid tagasi. Taas on tõusmas illegaalide mõjuvõim ning iga päev raskeneb politsei töö mitmeid kordi. Aina raskem on võidelda kuritegevuse vastu, mida pidevalt ja pidevalt toime pannakse. Samas on aga Red County väljunud ka majanduskriisist ning kogu maaelu on elavnenud 10eid kordi tänu sellele taas ülesehitamisele. Töötute hulk on minimaalne ning Red County toetab jõuliselt erinevaid tööstusi, mis maal asuvad. Red County ongi koht, kus leiad oma unistuste töö ja saad kiirelt muuta oma elutoo positiivseks igas mõttes. Siit leiad oma elule uue alguse, uue mõtte, uue jõu!
[Image: RedCounty.png]

Aastatetagune Red county

Kogu jutt käib maakonnast, mis asus aastatel 1421-2002 San Andrease osariigi keskosas. Red County oli oma pindalalt üpris väike, kuid sisaldas endas tohutult ilusat loodust, rohkelt ajalooliseid vaatamisväärsuseid ning mitmeid väikelinnu ja asulaid, kus elasid kohalikud maainimesed.
***
2002. aasta suvel leidis seal aset kohutav looduskatastroof, mis kahjustas isegi osakest Los Santosest. Asi hakkas pihta väikestest maavärinatest, mis inimestele erilist hirmu ei tekitanud.
Elu läks sama radapidi edasi, kuni ööl vastu 11'ndat Juulit tabas Red County maakonda 8.9 Magnituudiline maavärin, mis tõi endaga kaasa tsunaami. Inimesed üritasid põgeneda nii ühistranspordiga, kui ka oma sõidukitega. Enamjaolt asjatult.. Sel hetkel, kui suur maavärin aset leidis, elas Red Countys 9742 registreeritud kodanikku, kellest ~2500 olid lapsed. Põgenema pääses kõigest ~500 inimest.
Red County päevad olid loetud. Tsunaami oli
teinud kohutavaid purustustöid. Alles ei jäänud peaaegu midagi. Ainsaks
asjaks, mis peaaegu tervena seisma jäi oli muistsete sõdurite poolt
rajatud sõjaväe baas.
***
Enamus, kes põgenema pääsesid võtsid suuna San Fierrosse, mis asub riigi lääneosas. San Fierro sattus paljude inimeste valikuks seepärast, et see oli piisavalt kaugel Ventura Ookeanist.

[Image: SanFierro.png]

Elu San Fierros

Loomulikult tundus maainimeste jaoks see linnaelu jube põnev. Kasiinod ja võimsad hotellid, see oli maarahva jaoks ennenägematu. Kõik oli nii uus ja huvitav. Maarahvas seadis end linnas kenasti sisse ning proovis linnaeluga kohaneda. Möödus aasta, möödus kaks.. Inimesed hakkasid vaikselt aru saama, et midagi on puudu. Puudu oli kodune tunne. Polnud justkui sellist maa hõnku. Puudusid metsad, põllud ja mäed. Talurahvale omaseks saanud loomad olid sel hetkel vaid minevik.
***
Nii elasid maainimesed San Fierros, kus oli küll tohutult palju võimalusi, kuid maarahvas ei suutnud nendest rõõmu tunda. Enamused soovisid tagasi seda vana ja hubast kohta - Red Countyt. Taheti elada sellist elu, nagu vanadel headel aegadel. Tööd oli küll tohutult, kuid maainimesi see ei häirinud. Põhiline oli see, et rahvas oli siis oma elukoha üle õnnelik.

[Image: RCComeback.png]

Red County tagasitulek

Aastal 2008 hakkas Red County taastuma. Linnad olid juba mingilmääral üles ehitatud ning inimestel olid olemas minimaalsed elamistingimused. Ehitatud oli ligikaudu sadakond maja, paar külapoodi, turuplats ning sadam. Juba sel hetkel tuli osa rahvast tagasi Red Countysse. Inimesed tundsid rõõmu pisikestest asjadest. Polnud oluline, et puudus veel veevärk ja elekter. Elu nägi välja selline, nagu see oli sajandeid tagasi.
***
Aastate möödudes oli maakond täielikult elamiskõlbulik. Aastal 2011 ehitati maakonda ka veidi võimsamaid hooneid, kus maainimesed saaksid tunda ka neid võimalusi, mida tunnevad linnainimesed. Säärased ehitised leidsid endale koha värskelt üles ehitatud linnas, nimega Fort Carson. Linna täiustatakse pidevalt ka tänapäeval.
***
Elu Fort Carsonis on mingil määral sarnane elule suurlinnas. Fort Carson sisaldab endas mitut motelli, Bowlingu saali, mõnda klubi, riigiasutusi ning ka uhkeid elamurajoone. Fort Carsoni populatsioon on hetkel kõigest saja ringis, kuid see suureneb pidevalt.
***
Ka teisi Red County asulaid on täiustatud, kuid pole ka üle pingutatud. Rahvas on hetkel õnnelik just selle üle, mis neile on pakutud ning naudivad seda täiel rinnal. Rohkem pole ju vajagi.
***
Kõik, mida vajad suurepäraseks eluks, leiad sa siit - Red Countyst !
Mis sellest saab ?Pistetakse kinni ?
[Image: SanFierro.jpg]

Oli aasta 2004 , mil kolisime Red County rahvaga San Fierross'e , kuna toimus Red Countis tsunami. Nagu öeldi San Fierro on võimaluste maa , seda uskusin mina kui noorukina. Kui sain 15 aastaseks , sain töö omale Wang Garsi's. Olin 4 kuud töödanud seal , kui toimus 15'kümnendal juulil tulistamine , milles hukkus 4 inimest ja meie direktor.

Olime väga sokis , kui kuulsime seda uudist teise töölistega. Mõtlesime mida teha kui enam meie direktorid pole , kuna temaga sai alati nalja. Siis võtsime 6 ' kesi julguse kokku ja läksime linnavalitsusse , ning nõudsime linnapeaga kohtuda. Saime aja , linnapeaga kohtumiseks. Rääkisime oma loo ära ja küsisime tulistajate nimesid , linnapea ütles , et see on salastatud , ning sai meie aeg otsa ja pidime lahkuma. Järgmisel päeval saime Macdonald'is kokku ning mõtlesime plaani mida teha. Edward tuli selle mõtte peale , et häkkiks linnapea arvutisse sisse ja vaataks tulistajate nimesid , kuid keegi polnud sellega nõus. Siis tulin mina geniaalse mõtte peale , ja selleks oli , et läheme öösel kell 4:30 linnavalitsusse , ning murrame linnapea kontorisse sisse. Olime kõik sellega nõus. Läksime minu autoga Gunshoppi ehk relvapoodi , seal olid väga odavad relvad. Ossime sealt kõiksuguseid relivi , senihetkeni kui tuli politsei relvapoest sisse ning küsis relvalube. Olime hämmingus , et unustasime relvaload tegematta , kuid õnneks oli see minu vana sõber Justin DeSanti kes töötas tol hetkel San Fierro politseiss.

Rääkisime talle oma loost , ning ütles , et ma ka löön kampa , meid oli siis koos 7. Küsisime Justinil't , et kas ta saaks meile väljastada relvaload. Ta oli sellga nõus , kuid ta tahtis selle eest 600 krooni meilt. Andsime rahad tema kätte , ning tema läks lube tegema. Ostsime enda relvakesi edasi , ning lahkusime peagi. Juba oligi Justin Desanti kohal , ning ta andis meile load kätte. Järsku ütles Justin , et tulge pagasniku juurde näitan teile asju , ta näitas meile SWAT'i riietusi , seal oli neid 7 tükki , küsisin milleks need on ?ta vastas , et paneme need öösel selga. Ja oligi käes aeg mil hakkasime end valmis seadma . Meil oli kõikidel 6 'el automaadid , kuid Justin DeSantil oli snaiper , ta läks kaua katusele turvama , et kukked kohale ei tuleks. Nii tulime kahe burriitoga kohale ning parkisime need maja taha , nägime , et taga ukse juures oli alarm , õnneks oli meil alarmi spetsalist selleks oli Jason , ta häkkis sinna sisse . Ja olimegi sees järsku nägime , et taskulambi valgus tuleb meie poole peitsime ennast igalepoole nurkadesse. Nii turvamees oli sees , pidime ta ära tapma , kuigi eriti ei tahtnud oma käsi millegiga määrida. Vito las turvamehele kuuli pähe , ning mees kukus potsates maha , panime ta kappi . Nägime järsku , et oleme linnapea kontori ukse ees , avasime selle kui hakas mingi pinin käima.

Vaatasime et alarm , kuid oli hoopis raadiosaatja. Läksime Mingi kapi juurde , ning seal olid kõik kaustad , otsisin tükk aega kui leidsin meie direktori kausta , seal oli et tapjad asuvad Fort Carsonis . Vaatasime , et mida hekki kus nimed on ?, kuid siis nägime , et nimed all , ja nendeks olid sõjaväelased . arvasime et see vale info kuid oli tõene. Lahkusime siis majast. Kuid järgmisel hommikul kell 14:02 kuulsin kiiraabi ja politsei vilkurite häält , nad sõitsid linnavalitsuse maja ette. Vaatasime , et okei to turvamees on nüüd leitud surnuna.


[Image: FortCarson.png]


Asusime Fort Carsoniss'e helikopteriga mille Justin sebis meile. Parkisime helikopteri mingi mäe otsa , ei mäleta enam seda mäe nime. Kõndisme mäest alal kui nägime üht Motelli , rentisime omale seal 2 tuba . Esimesse tuppa mahtus 3 ja teise tuppa mahtus 4 .

Järgmisel hommikul asusime Fort Carsoni uurima , leidsime , et päris kena väike kohake. Nägime kah , et sõjaväe baas on seal , asusime toda uurima , vaatasime , et tohutu valve oli selle ala peal . Teadsime , et seal on need sõjaväelased. Läksime Motelli tagasi ja panime omale SWAT'i riietuse selga ja läksime tagasi sõjaväe baasi juurde , nägime , et sissesaamiseks on vaja läbida kontrolpunkt läbisime selle valetades , seega nimetasime ennast sala SWAT'i rühmaks , saime sisse.

Vaatasime , et jääme siis ööseks ja otsime need mehed üles , saabus öö , kell oli 3:12 . Leidsime need mehed nad olid mingis punkris. Otsustasime , kas tappa need mehed või mitte , tapsime need mehed , ning meie revange plaan oli TEHTUD!. Lahkusime Fort Carsonist. Tagasisõitses nägime , et 7 bussi liiguvad meie poole San Fierrost pidasime need kinni ja küsisime kuhu mineks. Rääkisid , et San Fierros on toimunud maavärvin ning üleujutus , ning sinna maa peale ei sa enam minna. Keerasime siis otsa ümber ja sõitsime Busside taga , vaatasime , et 3 bussi sõidavad Red Countysse , ja 4 Bussi sõidavad Fort Carsonisse. Teadsime , et siia tuldakse elama. Möödus 7 kuud sellest tragöödiast kui toimus tulistamine. Me läksime eluga edasi ja hakkasime normal Life't elama. Nüüdest on Fort Carsoni ja Red County elu super hea.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Kuna see ära valitakse?Ja see viimane elulugu on pigem sinu, mitte serveri elulugu
Raske valida, laseme rahval valida!
Z3K'l on ju kõige täiuslikum, mis seal rasket valida?Tongue_smile
Tuleb koostada hääletus, Myrka vs Zek vs Justin.
Kui aus olla siis jah z3k'i on täiuslkum kui teistel.. Aga kus on hääleuts ?
Pages: 1 2 3