nebulos Gaming

Full Version: Alex_White [13.10.2011]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Sinu IG nimi: Alex White
Millal sa said banni? 08.08.11 õhtu poole
Milline admin sind bannis? Taavi, Enrico Brush vms.
Mis oli banni põhjus? Eludehäkk
Tunnistajad: Kakuji_Inagawa
Selgitus: Tegelikult oli siis nii, et sõitsime Rumpoga. Kakuji lahkus serverist korraks, mina panin mängu alla korraks ning siis umbes minut hiljem hakati TS's karjuma, et sain banni serverist. Võtsin mängu ülesse ja nägin, et olin saanud 5 warni reasoniga häkkimises.
No ma ei tea, Taavi, ma tean sind juba eRP'st. Selle aja peale võiks juba teada ju SA:MP bugge ja mida teeb ESC.
Alles natuke enne seda, kui banni sain rääkisin serveris veel Siimuga, et server jälle ellu ärganud ja hakkan ka korralikult pelama

Taavile: Võiksid natuke ikka enne vaadata, kui ära bännid järgmine kord Regular_smile. Ei ole enam selline kooder nagu sina.
Pisike Wrote:Selgitus: Tegelikult oli siis nii, et sõitsime Rumpoga. Kakuji lahkus serverist korraks, mina panin mängu alla korraks ning siis umbes minut hiljem hakati TS's karjuma, et sain banni serverist. Võtsin mängu ülesse ja nägin, et olin saanud 5 warni reasoniga häkkimises.
Kui sa nimetad mäest üles sõitmist ja samal ajal omal elusid täis panemist mängu all hoidmiseks, siis tuleb sulle tõesti unban teha.

Kuna sa oma sõbra panid juba tunnistajatesse kirja, siis räägime temast ka natukene. Tema peaks nii mõnegi hoiatuse juba selle eest saama, mida ta korraldas enne sinu bännimist. Nimelt Tegi ta Shifti - istub kõrvalt rooli ja hoiab sama ajal shift nuppu all, roolis olev isik sureb(kaks hoiatust). Raske ebarollimängulik sõitmine pluss escimine(üks kuni kaks hoiatust). Lõpuks adminile valetamine, kui te kellegilt musta kaubiku ära võtsite(taaskord hoiatus).


Unban 2 kuu pärast.