nebulos Gaming

Full Version: Cathouse
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2

iMattias

Cathouse

[Image: playboy_logo.gif]

Tööpakkumised
â€Â¢ Baarmen
â€Â¢ Turvamees
â€Â¢ Tantsija

Kontakt
Telefoninumber: 477032
E-post: [email protected]

Aadress
San Andreas, Bone County, Fort Carson, The Big Ear, Cathouse

[Image: pilte.jpg]

' Risu.

(( Seal on ju Selver hetkel ! ))
(( Kuna tema on omanik, siis on tal loogiliselt võttes ka õigus valida, mis ta sinna teeb. ))

d??d??.

(( Mõttetu, loodan, et võetakse ära see teilt, 100k maksis see, midagi oli seal valesti I hope. ))
((Kohe Näha, et sa Dindum oled väga õel, sulle ei meeldi kui kellegil hästi läheb?))

' Risu.

(( Minuteada oleks pidanud selle Selveri hind olema 500k või 600k nagu teised firmad mitte 100k. Loodan, et eemaldatakse ära teilt see kuna muidu mul pole kuskil poodi röövida Teeth_smile See on hea koht Regular_smile ))
(( See on hea koht jah, ainult, et sealt ainult röövitakse, aga kunagi ei osteta, seega on isegi ebaloomulik see, kuidas te sealt röövides mingit raha saate.

Samas ei huvita teie arvamus ilmselt mitte kedagi, nii et jututuba ei ole siia tarvis. ))

iMattias

(( Sa ei pea hakkama siin vinguma, et te ei saa enam poodi röövida. Arturiga läbi räägitud ja see, mis me praegu teeme, on täielikult lubatud. 100 tuhat peabki selle hind olema. Lisaks veel, et ma ei teinud seda teemat jututoa eesmärgil. ))

' Risu.

(( Ikkagi 500k-se väärtusega firma saite 100k-ga ! Kui nii siis ma tahan ka omale firmat 100k eest osta. ))
(( Mitte keegi peale sinu pole selles süüdi, et sa enne Mattiast selle ära ei ostnud. ))
Pages: 1 2