nebulos Gaming

Full Version: Lasete peale 0RR quiti?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Peale 0rr võibolla mängin paar nädalat, mulle suht ei meeldi väikesed kohad. Server on tõesti bugge täis ja see on juba igav. Kuid inimesed räägivad et raha ja aasjad kaovad. Mis te mängite raha või RP pärast ikkaÜÜ
IOwnU Wrote:Peale 0rr võibolla mängin paar nädalat, mulle suht ei meeldi väikesed kohad. Server on tõesti bugge täis ja see on juba igav. Kuid inimesed räägivad et raha ja aasjad kaovad. Mis te mängite raha või RP pärast ikkaÜÜ
Sega need mõlemad kokku Regular_smile Nende pärast mängin.
Ma tulen hoopis peale 0rri Nebulosesse mängima.

//: Ning mina ajan oma känki püsti, ilma, et hakkan päästeametis raha korjama
Ei tea. Mul on/oli SFis 5000 SAK'i käes ja kõik, sain hotdogi osta ja kui kuhugi vaja minna oli, siis tegin natuke sporti. Üldse ei muretsenud auto pärast. Kõige rohkem muretsesin enda mitteametlikus grupeerinugs oma liikmete pärast kes pidid mõnikord/tihti igavuse all kannatama. Raha mind seljuhul üldse ei huvita. No muidugi hea, kui on raha, aga siis tuleb vaeva näha uuesti. Sa võid peale 0rr'i mingi uue töökoha valida kus saab rohkem palka.
IOwnU sa räägid pidevalt buggidest, aga palun hakka siis loetlema neid "server bugge täis" asju. Tahaks ka teada. Ja praegu toimub igast buggide parandamine ja uuendamine ka nii, et buggide ütlemine tuleb siinkohal kasuks.
vaevalt ma koguaeg räägin, vb paar-2 korda...
No tuleb ka mõni bug, mille tõttu sa nimetad Nebulost bugge täis serveriks ?Või see on lihtsalt sellepärast öeldud, et oldakse kuri kui midagi ei meeldi ?
Minule jäävad ainult RB'd ette.. Rohkem ei näe ma küll selliseid bugge, mille pärast paeks sõimlema kukkuma..

//E: RB'd ka vist korras, kui kolitud saame ?
peaks olema küll !
Mina ei lase quti. Minu arust siuke mõtetu teema kisub inimesi ülesse. Nagu vihastama välja või midagi taolist. Mulle meeldib server, muhe seltskond ja siukeTeeth_smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10