nebulos Gaming

Full Version: Det. Radar Mod.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Tõmbasin siis alla omale Detailer Radar Modi failid, ning panin need SPARKiga peale.
Millegipärast on mul nüüd IG kaart selline:

[Image: samap.png]

Miks?Kuidas ma saaksin selle korda?

Aitäh,
Supra.

Mul on selle sami fail ka olemas. Võiksid samiga või millegagi üle lasta.
Okei, võiksid saata, kui nii lahke oleksid.

Aitäh,
Supra.
Palun,
[Image: dl_f.gif]
Ahah (: Ma tõmbasin sama faili gtagaragest, kuid hajameelsusest ei pannud tähele, et seal sami fail.
Aitäh sellegipoolest :meuh:

Aaga said korda?
Maitea, esimest korda kasutan suht samit, et kuidas ma siis tegema peaksin?
Praegu ma lihtsalt valisin samiga selle folderi, kus sees oli see sami fail koos teise kaustaga, kus sees olid need radarid.. radar1-143 jms..
Ja ette tuleb siis selline asi:

[Image: raadar.png]

/e Tegin topeltklikk sami faili peal eks. Siis avas selle sami programmi, ning siis ma vajutasin Continue, kuid lõpuks tuli ikka sama pilt ette -.-
Ma sain küll ilma vigadeta peale panna selle SAMI failiga, paki winrariga kuhugi lahti see ja siis proovi uuesti.
///läksin ig katsetama ja samamoodi on mapi tükid laiali. ;/
Mingi imemoega sain ma tööle ja enam ei ole need jupid niimoodi laiali, niiet lukku.
Para kui ma õieti aru sain siis su alla laadimine failist oli korrumpeerunud/vigane ning selletõttu ka selline error, re-dwonload oleks vast aidanud.
Ja kui on SAMI fail siis topeltklõps selle peal ja kui seda pole siis kas pakid lahti kuskile valid folderi versiooni otsid selle folderi vajutad selle peale kus need vajalikud failid sees ja siis installid peale. Regular_smile
Loodan et sain abiks olla.
Pages: 1 2