nebulos Gaming

Full Version: Diego_Hernandez
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Sinu IG nimi: Daniel Jefferson
Admini IG nimi: Diego Hernandez
Teatamise põhjus: Administraator ei tagastanud minu 10grammi kanepit kui servus oli rollback. Ehk siis tänu serveri buggile kaotasin ma oma kanepit. Siis kirjutasin /küsi Ma nõuan oma 10g kanepit tagasi. Vastu sain siis /kick [ID] ei nõua siin midagi. Kas tema töö pole mitte abistamine?Niikaua kui pole see bugg ära parandatud siis oleks suht tore kui tagastaksite asjad mis tänu sellele kaotatakse.
Tunnistajad: -
Pildimaterjal:
[Image: Sitapea.bmp]
Issand jumal.
Rollbackiga asju ei tagastata! Nii tuleb igaüks ütlema, et ta sai just 500k ja teine vend 100k jne. Alati kui midagi saate, siis logige korra. Siis salvestuvad ka te asjad ja ei pea muretsema selle pärast.

Nõudma tulla on veel eriti ülbe, saan aru, kui paluksid ilusasti.
Nahhui varsti on kõik siin servus krdi vaesed. Miks neid ei tagastata ÜÜÜÜ
Ja need rollbackid tekivad üli lampi mingil ajal. Ja sulle teadmiseks siis ma sain selle 13g kanepit just kokku ja kohe peale seda tuli rollback. Pole vist aega logida eriti vahepeal. Või on Ü?
Niikaua on see serv sitaks haige kuni see fucking rollback pole ära fixitud. Tegeleb ka üldse keegi sellega?
No administraatorid ka selles süüdi pole. Kõik jäävad millegist ilma, väga raske on hakata tagastama eraldi isikutele asju. Võta loogiliselt nüüd.

Kahjuks jah jäid sa sellest ilma. Midagi teha pole.
Pange siis see teema kinni ära. Nagu ma aru saan pole üldse mõtet teha neid teemasi.
Lukku.