MyBB Internal: One or more warnings occurred. Please contact your administrator for assistance.
nebulos Gaming - Formula 1

nebulos Gaming

Full Version: Formula 1
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Formula 1
2010

[Image: codemasters-logo.jpg]
F1 2010 by Codemaster
Alustame siis juttu kõigepealt küsimusega: "Kes omavad/mängivad siis antud mängu?"
Ise pikemataega ja ootan juba "Formula 1 2011".

Aga teema sai tegelikult tehtud täiesti muu põhjuse pärast.

Küsimus: Kas keegi oskab öelda, kuidas läheb siis F1 2010's rehvid katki. Olen kõvasti vaeva näinud ja pole sellega veel hakkama saanud, kuigi see pidavat olema võimalik...seda on näha erinevatest videotest.

Kui keegi teab/oskab öelda, siis kindlasti täiendage teemat oma tarkustega :sarcastic:
__
Kui kellegil on pakuda midagi selle mänguga seoses, siis teema on avatud!
__
Selle postituse siis lõpetan 2 videoga:
Trailer:
Rehvid:

Uurisin netist ja paljudel on probleem rehvide liigses kulumises. Kuidas on võimalik, et minul siis mängus rehvid ei kulu?
Võin pehmene seguga terve selle sõidu(20%) ära sõita, ikka ei kulu.

:info: One step up
On siis endal plaan soetada paari nädala pärast PS3'ele. Demo's tundub päris normaalne ja ilma abivahenditega suhteliselt raske, aga eks Originaal mäng ütleb lõpp sõna Teeth_smile
Mul vahest tekkinud juba küsimus, et kas rehvid kuluvad ainult Konsoolil olevate versioonide peal?Kaheldav, aga uskuge või mitte, aga lahendust ma oma rehvide mitte kulumisele pole ma endiselt leidnud.
Oman mängu ning aeg-ajalt mängin. Hea gameplay.
Endale eriti ei meeldi need formula race gamed Regular_smile Vormel ei meeldi ka irl Teeth_smile