nebulos Gaming

Full Version: Lugeda & Hääletada KÃÂ"¢IGIL!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Heaküll. Lisasin ka hääletuse.

Küsimuseks on: Kas avame taas vabal viisil grupeeringute loomise või siis jätame selle toimima endisel viisil?
Miks just nii?
Oleme saanud kahtepidi vastukaja, seetõttu proovime asja pisut muuta. Võimalus on ka siin teemas oma idee välja pakkuda ja samuti põhjendusi lisada.

NB! ÃÂ"žrge postitage lihtsalt, kumma poolt te hääletasite.
Jäta nii nagu on! muidu kahemehe gänge nii palju
Tegelikult on see kahe otsaga asi..
Mina isiklikult valisin "Jah" , sest ma arvan, et igal mängijal on õigus RP'da sellist karakterit, nagu talle parasjagu meeldib..

See tekitab jällegi selle 2'he mehe grupeeringu värgi. Aga las nad teevad neid 2'he mehe omasid, need hääbuvad peagi.

iMattias

Vabad käed süsteem... igaüks saaks grupeeringu luua oma loomingule ja soovidele vastavalt.

Ametlikuks saavad vaid parimad...
Olen poolt et kõik saavad teha mis tahavad. Ja need kellel on piisavalt liikmeid, saavad ametlikuteks, arvan mina.
jep, vabad käed. See ei ole normaalne, et ADMIN peab heaks kiitma grupeeringu avalduse. Alati ei pea olemas olema avaldus, et tegutseda. Ütleme ausalt, see süsteem on/oli väga selline idiootne. Irl sa ei anna kellegile teada, kes te olete ja millega tegelete. Eks mängijad saavad ise aru. Mida see avaldus õige annab?- Pmst mitte midagi.
Mattias Wrote:Vabad käed süsteem... igaüks saaks grupeeringu luua oma loomingule ja soovidele vastavalt.

Ametlikuks saavad vaid parimad...
+1
See ei olnud võibaolla normaalne jah sinujaoks. Aga kuna meil oli 40 grupeeringu avaldust, siis oli vaja piirang peale panna. Sellest te ju aru ei saa, kahju.
myrka Wrote:See ei olnud võibaolla normaalne jah sinujaoks. Aga kuna meil oli 40 grupeeringu avaldust, siis oli vaja piirang peale panna. Sellest te ju aru ei saa, kahju.
Küll nad ise aru saavad kui mitte keegi ei tule nende gängi/maffiasse/kuhuiganes.. mingid reeglid võiks ikka kehestada avalduse kohta, siis ei ole selliseid 2mehe gange kelle avaldus on ainult pool lehte.

d??d??.

Nagu keegi juba ütles, siis need 2man känkid lihtsalt kaovad ära..
Ja lihtsalt mai usu, et neid tuleb..
Kui saavad normaalsed grupeeringud ametlikeks siis pole ju probleemi?Regular_smile
Pages: 1 2 3