nebulos Gaming

Full Version: Red County või Bone County
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Saab saab aga ma eile poolteist tundi mappisin mingit vabsee ilget metsa enne laeva et mentidel varjuda oleks ja siis tuli alles laeva mappimine... Mõtlen et tollele suht palju tööd läind peale.. aga tegelt veel 1 võimalus..

2 sadamat... võin 1 juurde mappida varjant 3 alale. Sealt saab väiksema summa raha kui varjant 2 alalt.. ja varjant 2 alalt saab näiteks 10 minutiga uuesti droppida aga varjant 3 juures on aeg 2x pikem ehk 20 minutit..

Ehk siis oleks mõtekam sõpradega droppida varjant 2 juurde, kes ei viitsi tõmmelda dropib varjant 3 alale ja lepib väiksema summaga. Smile
Siim Wrote:Huvitav võib Bone County olla, aga ajapikku tüütab seal ära vast. Üksluised hooned, üksluine maastik jne jne...

Minu arust parim varjant: Montgomery - Fort Carson - Palomino Creek.

Montgomery -
Tööstuslinn, kuhu saab rajada firmasid, töökohti maffia katteks jne jne.

Palimino Creek -
Ilusaim linn GTA SAs minu arvates, sisaldab väga head sadamat koos kalapüügiga, annab tegeleda ka mõningate äridega. Linnas on palju maju, st, et igaüks saab endale vastava maja osta.

Fort Carson -
Midagi uut, kuid "kõike" sisaldav linn. Annab tegeleda ärindusega, osta maja. Fort Carsonisse saab rajada ka palju hooneid, nt haigla, kainestusmaja, pank. (Neid saab ka Palominosse, olekski hea, kui kahekordistuks).

Alati annab juurde mappida hooneid kui kellelgi soovi on... ja ei pea olema maailma suured ja koormavad objektid, väiksed lihtsad majad inimestele.. võin ise väikse rajooni kuhugi mappida, BaySidel on kah korralikud tööstlus kohad jms.
Bone County, ülidselt sama mis Myrka poolt pakutud varjant 3. Olen seal ennegi RP'nud & mind küll ära ei tüüdanud. Väga mõnus koht on Wink_smile.

Klemm.

Red County, mitte miski ei ületa seda.
Bone County, kuna külasid ühendab üks suur maantee, ja on palju suurem võimalus inimesi koos näha. Samuti mulle meeldib see.
Bone County, sest Striker ütleb nii ja Striker on allah
Alati saab mappida juurde, sellepärast ka Bone County.
Lükkaks mõne teise jah, saaks selgeks midagi, praeguses SFis ma ei tea mitte ühtegi asukohta.
Ee... nende kolimistega need serverid tavaliselt ''PIIKS'' lähevadki Regular_smile

iMattias

Replay Wrote:Ee... nende kolimistega need serverid tavaliselt ''PIIKS'' lähevadki Regular_smile

Seepärast tulebki valida üks ainuke ja õige tegevuspaik serverile.

Ise olen muidugi BC poolt.

Red Country iga kell parem. Seal rohkem linnu ja asju.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11