nebulos Gaming

Full Version: Red County või Bone County
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Ma valisin BC kuna seal varem RP'nud ja päris äge oli Regular_smile
Red County

d??d??.

Peale pikka mõtlemist otsustasin siiski Red County kasuks.
Kuigi Fort Carson võiks sisse tulla.... Teeth_smile
Huvitav võib Bone County olla, aga ajapikku tüütab seal ära vast. Üksluised hooned, üksluine maastik jne jne...

Minu arust parim varjant: Montgomery - Fort Carson - Palomino Creek.

Montgomery -
Tööstuslinn, kuhu saab rajada firmasid, töökohti maffia katteks jne jne.

Palimino Creek -
Ilusaim linn GTA SAs minu arvates, sisaldab väga head sadamat koos kalapüügiga, annab tegeleda ka mõningate äridega. Linnas on palju maju, st, et igaüks saab endale vastava maja osta.

Fort Carson -
Midagi uut, kuid "kõike" sisaldav linn. Annab tegeleda ärindusega, osta maja. Fort Carsonisse saab rajada ka palju hooneid, nt haigla, kainestusmaja, pank. (Neid saab ka Palominosse, olekski hea, kui kahekordistuks).

' Risu.

Siimu idee on väga hea !
Red County!

d??d??.

Väga hea aga Blueberry rohkem selline tööstuslinn. Teeth_smile
Siimu idee on super!
Kui Artur ütles, et ta valib Red County, siis ma ei tea mis sealt Red Countyst järele jääb Teeth_smile Igalpool scriptimisplekid Teeth_smile nvmr Teeth_smile tnxhbye
Ja ärge hakake jälle huupi panema, et BC oh. Uued asjad värki.NO! Mida ma ütlesin San Fierro kohta ?ÃÂ"žrge kolige, ma eRp-s pakkusin seda varianti kuna polnud ise ka SF-is rpnud.Mis välja tuli ?1 Kuu hiljem taheti uut kohta kus rpda.
My point:ÃÂ"žrge valige BC kuna see tundub teile lahe ja pakute kohe, et sealt tuleb hea RP.Mitte, et ma ei ütleks, et me rpme.Aga pmst.Ütlesin, et SF on sitt.Adminid ei kuulanud ja näed mis sai Teeth_smile

Ah eks te ise otsustage Teeth_smile

GO Red County !
Mina hääletasin siiski Bone County poolt kuna esiteks on Eestis vähesed serverid seal olnud ning kuna olen seal ka enne mänginud, siis ei usu, et mängijad ära tüütab.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11