nebulos Gaming

Full Version: ütlen siis kõikidele seda !!!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Et , need adminid kes on , ja see GM'm mis on vigane lambist bannib aga noh , midagi teha pole kui te midagi ette ei võtta , lambist panevad admini warne , ajaile . Mina soovitan nii :
Otsige uued adminid !!!! see 100 % kindel ,sest ,kõik kes seal on ei oska käituda adminina , ei pane tähele kui keegi abi vajab . Mõned adminid siiski on tublid !! Gm kohta . No tegelt kah ?naljateete?Mul ei olnud ühetgi häkki peal , ja server paneb bann , ja nii ongi
Otsige uus Anticheat , uued adminid , kes oskavad ikka olla , mitte nagu tolgused ,vedelevad adminina , ning ei tee tööd !

Karel. - Tommy_Greed Hea admin ,alati aitas !
dÜdÜ. - Steve Anderson Samad sõnad mis Karel.'il
Veiks. - Ron Collins samad sõnad mis duhdum.'il

et , need võiksid jääda adminiks !!! ja caupo , ma tean et sa üritad serverit korras hoida , aga proovi natuke aktiivsem olla , ja sebi uus anticheat . see anitcheat paneb nii pange . Oleks mul full pilt , mu unbanist , oi te kahksite mis te kirjutasite !
Et heataega praeguseks , mina lähen siis (lambist)3 kuud ootama ,

aga foorumit külastan .
Mine võta jah vahelduseks eestikeele kursuseid.. ÃÂ"¢pid ehk " Head aega! " kah kirjutama ..
Ütleks ka sulle, õpi kirjutama. Teeth_smile
No , kirjutan kuidas tahan ?keelad ?kirjutan kuidas tahan

Nympho

:gasp:
ÃÂ"žrge vinguge selle eesti keele oskuse kallal. D: , muidu on jah nii. GMi kohta ma ei tea, aga adminite suhtes on sul õigus.
Regular_smile Tulevad vinguma need, kes saavad oma lolluste eest karistada ja siis arvavad, et terve admini maailm on nende vastu ja kõik on puhta Mid!

Need, kes on aga sõbrad ja su auto televad, kui ülepea kaela sõidad kuskil, need on tublid! Regular_smile

Nagu ka paljud on öelnud, kõigepealt alusta iseendast!
Pedobear , saad kah aru mida sa räägid ?Teeth_smile et jah , tühja istun 3 kuud . Et edu teile selle GM'miga .
Saan väga hästi ja ka teised saavad aru. Sinust on sutsukene raskem aru saada kahjuks. Loe ise oma esimest postitust näiteks nii, nagu see kirjutatud on. ÃÂ"žra tee pause kohtades, kus sul koma pole. Vaata milline tekst sul sealt välja tuleb. Admini warne poiss.
Mack + Wrote:Et , need adminid kes on , ja see GM'm mis on vigane lambist bannib aga noh , midagi teha pole kui te midagi ette ei võtta , lambist panevad admini warne , ajaile . Mina soovitan nii :
Otsige uued adminid !!!! see 100 % kindel ,sest ,kõik kes seal on ei oska käituda adminina , ei pane tähele kui keegi abi vajab . Mõned adminid siiski on tublid !! Gm kohta . No tegelt kah ?naljateete?Mul ei olnud ühetgi häkki peal , ja server paneb bann , ja nii ongi
Otsige uus Anticheat , uued adminid , kes oskavad ikka olla , mitte nagu tolgused ,vedelevad adminina , ning ei tee tööd !

Karel. - Tommy_Greed Hea admin ,alati aitas !
dÜdÜ. - Steve Anderson Samad sõnad mis Karel.'il
Veiks. - Ron Collins samad sõnad mis duhdum.'il

et , need võiksid jääda adminiks !!! ja caupo , ma tean et sa üritad serverit korras hoida , aga proovi natuke aktiivsem olla , ja sebi uus anticheat . see anitcheat paneb nii pange . Oleks mul full pilt , mu unbanist , oi te kahksite mis te kirjutasite !
Et heataega praeguseks , mina lähen siis (lambist)3 kuud ootama ,

aga foorumit külastan .

Lambist see anticheat naljalt ei banni. Ma tean ise, kuidas see anticheat on tehtud ja mis põhjustel bannib.
Adminitest kindlasti pooleb oskavad oma tööd teha ja igal inimesel on ka eraelu. Nad ei peagi päev otsa teie käsutuses olema. Ka administratiivmeeskonna liikmetel on omad kodused probleemid ja selle tõttu ei pea alati saama tulla aitama. Jutt seoses sellega, et ei vastata on seotud sellega, et ei jõua lihtsalt vastata, sest kirja tuleb lihtsalt liiga palju. Lugeda ja keskenduda umbes mingile 4-8 inimesele korraga on pea võimatu.
Kas ma pole siis aktiivne?See, et ma mingi 1 päev olen eemal teeb mu kohe ebaaktiivse ?Minu teada olen ma enamuse aja arvuti taga ja lahendan kõigi inimeste probleeme. ÃÂ"žrkan oma hommiku alates kella 10nest ja jään alles magama mingi kell 4 ööse ja seda ainult selle tõttu, et inimesed vajavad abi. + Aktiivsus ei sõltu ainult IG olemisest. Suurema töö ma teen ära läbi UCP ja foorumis, siis veel tulevad igast inimesed mul MSNis küsima igasugu asju grupeeringute kohta, kas saavad üht või teist suurt maja taodelda...
Näitan siis ka mis on minu töökohustused, et sa saaksid aru kui kiire mul tegelikult on...

*Autode impordid
*Annetusrahad
*Annetusvarade jagamine ja muu sellega kaasnev
*IG nimevahetused
*Unban avaldused
*Administraatorite teatamine
*Serveris(Mängus) modereerimine
*Foorumikorrashoid
*Linnavalitsuse istungitele vastamine
*Grupeeringutega seotud asjaolud ja otsused
*Teiste moderaatorite suunamine, mis neil vaja teha ja/või juhendamine
*Diskreetsetest vigadest teavitamine tervet administratiivmeeskonda
*Serveris esinevad pisemate tehniliste probleemide analüüsimine ja kõrvaldamine

Valikulised: (Kuhu suunan ikka moderaatoreid, kuid vahest pean ise sõna sekka ütlema)
*Mängijate teatamine
*Foorumigrupi vahetus
*Fooruminime vahetus
*Foorumigrupi vahetus
*Fooruminime vahetus

-- Väga unise peaga kirjutatud. Loodan, et saite aru.
Pages: 1 2