nebulos Gaming

Full Version: kiimased poisikesed.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Kõigepealt tahan öelda: Kustiganes te ka mu täisnime ei saaks, ei ole teil vaja mind oma fb listi lisada, sest ma ei lisa teid vastu. Ainult teatuid inimesi, keda ma nagu umbkaudu tean.
---- See kõige debiilseim tekst, mida te kella 15:49 'st - 16:26 'ni.. Ma lugesin selle algusest lõpuni ära. Teate ka, kui imelik mul olla oli?Kas te tõesti pole elusees näinud kuskil tüdrukut, et sellise si*ahunniku endast maha jätsite?
Igatahes.. Kui teil on huvi ja tahate seda idiootsust veel üle lugeda ja selle üle mõelda, siis palunväga.
Ütlen kohe ära, et see ei paku nalja.

http://www.upload.ee/files/1507572/MIDAVITTU.txt.html

Minusilmis olete te kõige haigemad inimesed üldse.

Nympho

MasterDisaster pede.

d??d??.

Jarx ja MasterDisaster mingiks ajaks banned shoutboxist, ei ole vaja sellist paska sinna.

Kui oli veel kedagi nendest seal siis öelge, ma mingi osa lugesin aind läbi ja sellest aitas.
Epic
dsdsdsdss
Vapsjee dibiilikud, omastarust teevad ägedaid nalju.
Puberteet hakkas äsja?

d??d??.

BassEngine sai ka mingiks ajaks bann.
Slash siiski nii hull ei olnud.
Huh, eks 13-16 aastased poisikesed muust ei mõtlegi, kui saaks shouti taga oma paugupille lahti.
Täiesti haige... Kui madalale võivad inimesed langeda.

myrka Wrote:Huh, eks 13-16 aastased poisikesed muust ei mõtlegi, kui saaks shouti taga oma paugupille lahti.
Ei ütleks..

z3k Wrote:
myrka Wrote:Huh, eks 13-16 aastased poisikesed muust ei mõtlegi, kui saaks shouti taga oma paugupille lahti.
Ei ütleks..
Ma usun, et ta ei mõelnud teid KÃÂ"¢IKI.

Lol. Ma ei mõnitand sind Vissu. Vaid lihtsalt ütlesin midagi normaalset vastu kui keegi sinust rääkis. Mai öelnud et mingi löö vissu peal pauk lahti vms.
Loe Chatlog korralikult läbi!

Aga Sry Kui midagi südamesse läääkz.

//E: TERVE AEG NORISIN MINA SLASHI JA JARXI KALLAL. VISSUT MINA EI SEGAND TEEMASSE! . Mingi vb 3korda.
Pages: 1 2