nebulos Gaming

Full Version: Küsimus.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Tervist kogu Nebulose rahvas.

Küsin teilt sellist asja, et kui ma kasutan animit(animped 253) ja saan selle eest 2 warni?
Miks on sellised animid üldse mängus, siis kui neid ei tohi kasutada?
Küsisin Modelt/Adminilt IG, et kas ma peaks seda mängus arutama või foorumist, siis saadeti mind foorumisse.

Mis teie arvate sellest?

Admin Klemm pani waarni
Miks see keelatud siis on?
2 warni ühe animi pärast?! - puhta idiootsus ju.. :o
E: mis admini nimi?

iMattias

Saite selle eest 2 warni ja 30 minutilise ajaili, mis on juba väga ebanormaalne.
Klemm on mad.

Tegelikult enamus aTeami on mad...
Kui see tõesti Klemm oli, siis ma ei imesta vapsje. : DDD
Tegelt IRL saab vabalt CJ runi teha ja bhoppi ka.
Uurisin siis paari teemat, mõni vend sai ülelaskmise eest 2 warni ja 45 minta ajaili..

täiesti bs.

Klemm.

See oli animi äri kasutamine ehk te tekitasite ebavõrdse olukorra teiste mängijate suhtes. Ise olete suht kõvad RP kutid, peaksite mõistma, et see on keelatud.

Need animid ei ole meie serveri skripterite poolt tehtud, need on mujalt võetud. Animeid on ligi tuhat või veelgi rohkem, adminid ei ole suutelised kõiki vigaseid ja eeliseid andvaid animeid välja otsima. /animped 253 peaks olema nüüd eemaldatud.

Ma ei ole mad. Nad kasutasid seda korduvalt või vähemalt üks nendest kasutas. Samuti ei küsitud adminite käest ka midagi selle kohta, kas see on lubatud või mitte.

Samuti ei öelnud sa neile, et seda ei või kasutada, vaid ootasid seda, et ta seda mitu korda kasutaks ja surusid warnid.
Pages: 1 2 3