nebulos Gaming

Full Version: Kiida või Laida
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Kui soovite paugutada siis see teema on õige!

Hoiame teema puhas!
Mis mõte on sellel grup.?
Vingusite kunagi, kui polnud kindlaid grupeeringuid, et tulevad 2 mehe gängid/maffiad.
Kas see on siis tõesti parem?3 liiget ja 1 ebaaktiivne.
Wilkur, kui selle ära kustutad oled tõsine SITAKOTT, kardad tõele näkku vaadata.
ÃÂ"žra nuta nüüd. Ausalt,ega keda kotib,palju neid liikmeid on. Peaasi on ma arvan,et RP ikkagist.
Ma ei saa aru, mis kuradi pärast on kõik selles 2 mehe grupeeringu numbris kinni. Asi polnud otseselt selles, et kaks meest grupeeringus vaid see, kui nonrp, kogemustega jne grupeeringud tekivad.

Kurat te ei näe enda nina alt kaugemale ma vaatan! Järgmise halaja, kes sarnast teemat puudutab, saadan ma foorumist puhkusele. Aitab küll sellest jonnist ja nutuhalast!
jh, grupeeringuid ei tehta ametlikeks selletõttu kas neid palju või teevad illegaalseid asju, vaid selletõttu, et kõik kes grupeeringus on oskavad rp-da ja grupeering pole mingi halvaga silma jäänud
Kiidan. Ronivad ka kõikjale Teeth_smile Klika peale Teeth_smile [Image: gallery95.jpg]
Sellepärast ütlesingi Kiidan, et ronite täispeaga kõikjale Teeth_smile
Laidan kune olen näinud ainult Smithi RP'mas ning aktiivselt, Prestonit laidan eriti kuna vana soovib meil FBC peadirektoriks saada kuigi on illegaal.
Smith võiks siiski veidi aktiivsemalt sees käia ning kanepi hindu langetada Teeth_smile
Rando Wrote:Smith võiks siiski veidi aktiivsemalt sees käia ning kanepi hindu langetada Teeth_smile
Veidi aktiivsemalt?Ma ei ole sul mingi nolifer , niigi 130 mängutundi ja üle...

muidu grupeering on normaalne , aga jah... hipid ei sõida tavaliselt flashidega jne. Teeth_smile , pigem hoiavad loodust Angel_smile
Pages: 1 2 3