nebulos Gaming

Full Version: unban
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Sinu IG nimi: Daved Rocci

Millal sa said banni?16 juuli

Milline admin sind bannis?mingi Luigi

Mis oli banni põhjus?no mingi ma ütlesin ühele kasutajale noob ja siis pani ajaili sealt ma ütlesin võta välja jne siis ladus 5 warni

Tunnistajad: ei ole vist
Luigil ehk Lauril siia aru andma tulla !
Ta ei tulegi, ehk ma ei saagi unban. -.-
No alguse sai sellest, et sa panid üle /o Küll te olete noobid või midagi sellist. Panin sind ajaili 20 minutit, põhjusega: Me ei ole noobid. Siis sa hakkasid /es-is mul lunima, et ma sind ära võtaksin aga ei võtnud. Lõpuks hakkasid /küsisse spammima, et sa tahad välja. Spammi eest sain warni. Siis sa hakkasid minu /es-i spammima ja ropendasid seal. Said warni Ropendamise eest. Mõtlesin, et said aru ja võtad vaiksemalt. Aga ei siis sa hakkasid oma deaglet veel tagasi nõudma ja mo /es-i spammima jälle. Said warni. Ikka lasid edasi. Kickisin välja põhjusega: Tassike teed. Siis tulid tagasi hakkasid mind mingi teemaga ähvardama, et selle teemaga kaotan adminkoha ja mida veel. Siis kukkus ka viimane warn. Minugipoolest võib mõne warni maha võtta.
Kuna siin sinu tehtud Luigi administraatori teema on asjaga seotud, siis ta oli seal ära seletanud ja mina seal oma vastuse ka andnud.
-----------
Pakun mängijale võimalust alustada uuesti 3 warniga.
mh võtke ned warnid üldse maha, ma mingi olen 30 minni ajailis ja deagle ka läks -.-
Isik on unbanned ja alustanud 3 warniga.

Teema lukku ja arhiivi.