nebulos Gaming

Full Version: Arhitektuuri Ekspert
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: cooltext540639364.png]

Tere tulemast firma Arhitektuuri Ekspert kodulehele.
Ma olen kasutan programmi "Multi Thieft Auto : Map Editor" juba aastaid, ning otsustasin, et nüüd on aeg ka sellega raha teenida.
Egas siia muud midagi lisada polegi. Lisan mõningad pildid eelnevatest töödest ning kontaktandmed, juhuks kui peate vajalikuks kontakteeruda.

Eelnevad tööd:
[Image: gallery1.jpg]

[Image: gallery3.jpg]

[Image: gallery4.jpg]

Soovid ka üht ilusat koduhoovi?Kontakteeru KOHE!
Kontakt
William Johnson,
Palomino Creep 26,
783534

Joss15

(( Pole paha, kuid esimesel pildil need toolid laua ääres... nendele ei saa istuda. Suht paljud kena välimusega toolid on sellised, millele ei saa peale istuda. Muidu kena. Tglt mul väike jutt sulle... seda räägin PMis. ))
((Mulle tundub, et Joss tahab juba seda korraldada (vb eksin), aga ma arvan ka et sinusugust arhidekti oleks Final Build'le vaja Regular_smile ))
Joss15 Wrote:(( Pole paha, kuid esimesel pildil need toolid laua ääres... nendele ei saa istuda. Suht paljud kena välimusega toolid on sellised, millele ei saa peale istuda. Muidu kena. Tglt mul väike jutt sulle... seda räägin PMis. ))
((Jepp.. ega nad on rohkem dekoratiiveesmärgil.. Kaua sa ikka seal laua taga istud Tongue_smile ))