nebulos Gaming

Full Version: Pangaröövi meta
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Tegime siis väikese pangaröövi, et muuta elu põnevamaks. Kõik sujus hästi. Lõksud, paadisõit ja autode vahetus. Asi kiskus ära kui me jõudsime drop punkti, kus me pidime riided vahetama ja edasised plaanid tegema. Kõik oli hea ja tore kuni me kuulsime politsei kopteri heli. Pistsime siis plagama ja põgenesime senikaua kuni mul mod alt vedas ja autoga üle kaela panin(Ok minu viga tean) Siis hakkasime küsima, kuidas te meid leidsite. Freddy Gambler vastas sellepeale:

ADMINLOGI
Code:
[22:01:14] ((Fraktsiooni OOC Tiit Hepp: Raha ei saa, aga hea RP. ))

[22:01:18] {80FF00}5 Admin Steve_Anderson: {F79F81}Freddy, nii teatsite, etme seal?:D

[22:01:23] {80FF00}7 Admin Freddy_Grambler: {F79F81}Lambist

[22:01:27] {80FF00}7 Admin Freddy_Grambler: {F79F81}Nägime autosid

[22:01:28] {80FF00}5 Admin Steve_Anderson: {F79F81}jajah

[22:01:31] {80FF00}7 Admin Freddy_Grambler: {F79F81}Mapi pealt

[22:01:33] {80FF00}7 Admin Freddy_Grambler: {F79F81}Kle now whine eks ?

[Image: sa-mp-024.png]Kuigi politseinikud olid vist hajameelsed ja unustasid otsida autost seljakotti. Pärast käis võttis Doug_Macray, ehk Drama selle koti ära ja panid rahaga plagama. Hiljem saime teada, et mingit raha me ei saa kuna meid võeti kinni.

Ptv.

Me ütlesime, et navigaator ei valeta ning ütlesin /A chatis, et vaatasime mapi pealt ning kasutasime neid auto märke seal navigaatoris .

d??d??.

Pmst.. olime seal tunnelis vms ja autod oli sealt mapi pealt näha ja ise tunnistas üles, suht sad.
Mapi pealt vaatamine on sama mis OOC info kasutamine IG.

Drama

Striker Wrote:Mapi pealt vaatamine on sama mis OOC info kasutamine IG.
Ehk siis meta, mis on reeglitega karistatav, seega meie peaksime saama enda raha, ja teie reeglite järgi Ajaili , kuna tõesti IRL TomTomi peal ei ole autosi, või on Ü?
Esiteks, oleks pidanud meie leidmisega raskusi olema sellepärast, et me vahetasime autosid. Samuti, me olime maa all. Ja kust te võtate, et need olid just pangaröövlid?
Kiidan teie plaani, see oli tõsiselt hästi läbi mõeldud ning teostatud..
Ise RPs ei osalenud, nägin ainult lõppu ning võin tunnistada, et me (mendid) jätsime hajameelselt raha spordikoti autosse ning see võeti ära nende poolt..

Respect !

Drama

4 Meest ei tohi olla kuskil koopas äkki ekskurisoonil ors Ü
Ma sõitsime mendi autoga ära, läksime paadi peale, sealt LV'se, LV's olid meil autod, seal me tiirutasime ringi vääääga pikalt, (otsisime teed) pärast seda olime me maa all ligi 2minti ors ?Ja te olite platsis.

Ptv.

Tegelikult terve se pangarööv ja kõik jama oli paras FAIL.EE kuna keegi ei öelnud meile, et asi algab mingisugusest põgenemisest jne . Oleks võinud olla pantvangid / läbirääkimised jne , aga kui soovite, et saan karistuse siis palun Wink_smile Ootan Siim'u / Caupo vastust
Kui ma ei eksi, siis vähemalt ühel teil oli seljas politseiametniku riietus, kui te olite seal niiöelda koopas.
Pages: 1 2 3