nebulos Gaming

Full Version: Pangaröövi meta
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3

d??d??.

Saime kamba peale 160k Caupo käest.
Case closed.
see oli tegelt täiega facepalm ju, hea, et ma selleks ajaks välja logisin kui te nad üles leidsite
aga ma ei saa aru miks politsei PIDI laskma PÃÂ"žTTIDEL pangast põgeneda, et saaks NS kassihiire mängu mängida.
FACEPALM
Me oleks tahtnud läbirääkijad jne !!!! Pangarööv ka päris nii ei käi ,et mendid lasevad põgeneda !!!
kartul Wrote:see oli tegelt täiega facepalm ju, hea, et ma selleks ajaks välja logisin kui te nad üles leidsite
aga ma ei saa aru miks politsei PIDI laskma PÃÂ"žTTIDEL pangast põgeneda, et saaks NS kassihiire mängu mängida.
FACEPALM
Kes keelas sul tulla ja meid kinni püüda?Põgenesime küll aga meid saadi kätte :sarcastic:
Ja mis kuradi pantvangi kriisist te siin räägite ah?Igaüks kes sisse tuli, jooksis kohe täie peeruga välja + auto oli 4 kohaline ja meil olid kõik kohad täidetud.
2. Oleksime pantvangiga välja tulnud, oleksid mendid rohkem rõvedalt tina andnud (siinkohal pean silmas enamus kadette).
Nagu öeldakse, haters gonna hate. Kui kade oled, et nutsu ja põnevust ei saanud, siis miks whineda?+ CASE CLOSED.

d??d??.

Closed ja arhiivi.
Pages: 1 2 3