nebulos Gaming

Full Version: Pangaröövi meta
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3

Ptv.

Oli jah Wink_smile
Ptv. Wrote:Tegelikult terve se pangarööv ja kõik jama oli paras FAIL.EE kuna keegi ei öelnud meile, et asi algab mingisugusest põgenemisest jne . Oleks võinud olla pantvangid / läbirääkimised jne , aga kui soovite, et saan karistuse siis palun Wink_smile Ootan Siim'u / Caupo vastust
Andsime Tiidule teada, et alustame põgenemisest. Samuti tahaks teada, et kuidas oleksime pannud pantvangid autosse, mis on täis?Pangast jooksis suurem osa neid välja. Ning üks asi veel. Tahaks näha kuidas sina sellega hakkama oleks saanud.

Ptv.

Ma ei kujuta ette aga kas alati peab põgenema vms ?Oleksite võtnud pantvangi, küsinud lunaraha , käskinud mingi auto maja ette tuua vms ...
Ptv. Wrote:Ma ei kujuta ette aga kas alati peab põgenema vms ?Oleksite võtnud pantvangi, küsinud lunaraha , käskinud mingi auto maja ette tuua vms ...
Aga miks?Meil oli IG kõik läbi mõeldud juba. Ega alati ei pea ka pantvange võtma ja lunaraha nõudma, eriti veel kui panka röövid.
Panka röövides, tulebki tegutseda nagu kellavärk, ei tohi saada endale mingeid sekeldusi vaid peab mõtlema ainult põgenemisele.

Pangarööv on sisse -> välja jooksmine. See peab toimima tõsiselt kiiresti.

//E: Barokile ütlen nii palju, et kuida moodi te seda nägite?Esiteks enne seda kui taga hakkasite ajama olime me sellisest vaateväljast kaugel ja see kellel mendi skin oli, istus autos.
Minimapi pealt autode nägemine on metagaming. Sul pole reaalelus mingit minimapi, kus sul näitab tühjasid autosid.

1 Küsimus: Mis selle rahakotiga juhtus. Nagu kuhu Drama selle suutis vedada ja kas see saadi politsei poolt kätte või mis sellega üldse lõppkokkuvõttes juhtus?

Drama

Rahakott jäi autose sisse , mendid seda välja ei võtnud . Me veel sõitsime KaK'iga ringi meid aeti veel taga aga saime minema kuna me olime bikega. Siis me sõitsime autost mööda mis jäi sinna, Kaki tuli maha avas pagasniku võtis välja pani õlale me sõitsime rahulikult tagasi hoodi ja nüüd on see meie hoodis "majas" (inti jms pole) põrandal laudade all.

Igatahes siinpool on viga Ptv. poolne, kuna tõesti minimapi peal autode nägemine on metagaming. Palju oli rahasumma, mis rööviti muidu pangast?

Drama

Otsustage ise, meie lihtsalt loopisime kotti üle ei lugend IG. Eks see jääb teie otsustada.

ÃÂ"žitäh teile.
"4 Meest ei tohi olla kuskil koopas äkki ekskurisoonil ors Ü"

Te väidate, et see ei ärata kahtlust , kui neli meest siblivad ringi ning kahtlusalused on riietanud politseiriietesse, täpselt nagu teie olite. Tegelikult olin mina sõitmas sinna poole ning võimalik, kui te oleksite veel seal olnud, oleks ma teid niivõinaa sealt leidnud. Ilma metata. Minu andmete kohaselt öeldi, et teid nähti seal.
Paari inimese palgaraha kindlasti..Kuna tühjendati kaks kassat(olin pangatöötaja, RPsin)
Ja kui speccisin lõpus siis raha nad panid pagasnikusse ja pärast Drama tõi selle ära, sest politsei unustas võtta raha.
Pages: 1 2 3