nebulos Gaming

Full Version: Curtis Williamson UnBan. [13.10.2011]
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Sinu IG nimi: Curtis Williamson

[b]Millal said bani: Täna kell 11.21[/b]
Milline admin sind bannis ?: Tim_Aylmer

Mis oli põhjus: Väidetav Speedhack.

Tunnistajad: Josh Morris , kes oli minu kõrval , ning Patrizio Masculine . Oli ka minu kõrval .

Klemm.

Mitte kedagi ei olnud sul kõrval. Oli ka teisi admineid kes nägid, et sa hackisid.
Arva mida tahad . Ja nad olid mul IRL kõrval . Mitte IG

Olen siis tunnistaja : Olin IRL tema juures mina sõitsin tema sõi seal kõrval .

Ja mingit speedhäkki polnud ainus mis olla võis oli suur suur lagg kuna tal tõmbas MAFIA II
Kuidas speedhack väljendus?
Hmm speedhack võis tunduda laggist . Kuid ka seda ,et Curtis tegi ise süüa . ja siis rääkis minuga .Ma vaatasin tema poole ning panin esc ning kui paned resume game siis ... Võib tunduda nagu speedhack..

Klemm.

Escimine ei seostu kuidagi speedhackiga, specisin sind tükk aega ja kontrollisin su pingi. See oli umbes 120. Laggiga ei olnud kindlasti tegu, sest mägedest ja kallakutest kiirendasid sa üles. Seda oli näha ja oli ka teisi admineid kes seda ütlesid.

Sa sõitsid ringi kanepivedaja autoga ja imselt kasutasid häkki, et ühest kohast teise kiiremini jõuda.
See oli speed hack me sõitsime just sealt Montogomerist Blueberry ja seal Dillimore ristil tulid sa kuskil kurat teab kust valge hustleriga iilge lennuga järgi meile peale seda panid sa vastu posti tegid 100m õhulendu,selle peale läks auto põlema ja lendas õhku,sina said muidugi enne seda välja,tegin siis /teata ja juba said bänni.
OLEN TUNNISTAJA!
eddie Wrote:See oli speed hack me sõitsime just sealt Montogomerist Blueberry ja seal Dillimore ristil tulid sa kuskil kurat teab kust valge hustleriga iilge lennuga järgi meile peale seda panid sa vastu posti tegid 100m õhulendu,selle peale läks auto põlema ja lendas õhku,sina said muidugi enne seda välja,tegin siis /teata ja juba said bänni.
OLEN TUNNISTAJA!
Ouou ou selline sitane tunnistus võta küll tagasi ,sest mina pole mingit valget Hustlerit puutunud .

No ma ei tea vähemalt sellel ajal kui ma süüa tegema läksin küll mingit häkki polnud ,aga ma väga ei usu ,et nad seda tõmbasid Tongue_smile Sest hiljem seda polnud , ju .
Et , minu meelest sain eelmise reede hommikul bani aga miks unbanned pole ?Või siis vaadake logidest järgi .
Pages: 1 2