nebulos Gaming

Full Version: Jackson_Blitz
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Sinu IG nimi: Jackson Blitz
Millal sa said banni?: eem .. mingi 22-00 vahel, ma ei vaadanud kella.
Milline admin sind bannis?: teadmata ..
Mis oli banni põhjus?: Ausalt öeldes ma ei tea .. ühel hetkel sõidan rancheriga koos L. Vega'ga ning ülisuure lagiga, järgmisel hetkel olen vees koos autoga merepõhjas uppumas, lagg on nii suur, et arvuti hakkas ka suitsu välja ajama. Siis ronisin kaldale, ja mõtlesin, et teen relogi igaks juhuks. Tegin relogi ära, siis alguses ütles, et server ei respondi, .. jamas natuke aega ning tuli YOU HAVE BEEN BANNED FROM THIS SERVER kiri. TÃ"¦Ã‚¡ekkige logi või midagi, .. ma võin mölisega ja kõike muud, aga koodi ma ei lase. Ning samuti mul on 3 arvutit ühendatud siin ühe netiga ja netisignaal tuleb 30km kauguselt .. väike lagg tekib ikka sisse küll.

Tunnistajad: Servu logi maybe?.. ilmselt ei saa keegi seda tunnistada, sest minu pilt ja nende pilt on ilmselgelt teine.
Seda teemat peaks silmama mõni suurem admin, kui mina Regular_smile
Mina nägin, et sa ei ole banned. Meie serveris on selline süsteem, mis banni korral kickib sind. Seega ei saa kuidagi you have been banned from this server kirja tulla.
ee jah, ma täna vaatasin, et ma siiski ei ole banned. aga kui sul väga suur soov on, siis ma võin sulle screenshoti näidata sellest kirjast.