nebulos Gaming

Full Version: Hood
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Niih, juttu siis.

Eriti lahe, kuidas RPd ja siis mingid vennad tulevad lihtsalt kohale, enamajolt üksi, ja hakkavad lampi ülbama. No mida kuradit?Võtke aru pähe, miks te peate tulema ja koguaeg ülbama meiega?Miks te ei lase rahulikult rpda?

Eriti Politsei!
Tulete juurde ja kohe, mis kogunemine see on!?Mida kuradit nagu!

Laske meil rahulikult rpda ja kui rpmiseks asja pole siis ärge ronige sinna.

Tüübid kes tahavad edaspidi oma DM rahuldusi saada, saadan ajaili. Kui seal on rohkem kui 3 niggat ja tulete üksi ülbama, siis bb, ajail nonrp eest! See pole enam normaalne mis toimub. Nagu boksikuningate linn oleks seal!
Lisaks ka seda, et "mis kogunemine see on" politsei poolt on tegelikult nRP.
Päris elus ei käi patrullis ohvitserid ringi ja ei küsi inimestelt "mis kogunemine see on".

Kui ma väljas käin siis meie kambas on alati miinimum 5 ja maksikum 25 inimest, vähem pole pmst kunagi. Vahet ei ole kas me seisame politsei maja ees või kusagil mujal, politsei ei tule midagi küsima.

Ainult erandjuhud kui inimesi on üle 50'ne aga siis on tõesti põhjust muretseda.
Ma ei saa aru mis mõte nendega möliseda?
Olge rahu ja RP nendega . Vältige tapmist , nautige RPd!
Kuna teema läks politsei peale, siis mainiksin ka järgmise asja.

Politseinikud peatavad pmst iga kanepiveo kaubiku kinni ja otsivad läbi. Et nagu, suht meta vnii ?

Ma ei ütle, et kõik politseinikud sellised on, kuid enamused kindlasti.

Täpselt samuti on ka see "mis kogunemine see on ?" puhas meta.
Tahtsin lisada. Et kellele pole ma IC numbrit andnud, siis see ei tohi mulle helistada. Keegi ei tea mu täispikka nime ning telefoniraamatust seda vaadata on Metagame! Seega lõpetage ära mulle IC helistamine. Ma olen ainult 1le inimesele oma nr. andnud ja see on Smith aka Wilkur!