nebulos Gaming

Full Version: Istung 08.7.11
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
(( Mida sa praegu siis ootad?Vasta ära issand jumal . Kavatsed nädala veel oodata?))

d??d??.

Maavalitsuse istungi liikmed jõudsid järeldusele, et:

1. Ollakse Camela Lorenzo impordi avalduse vastu.

2. Ollakse firma Air Transport abistamise poolt kuid seda kolme väike-kaubalennuki ning 20%-lise osalusega.

3) Ollakse Enrico Brush'i impordi avalduse poolt ning sõiduki Sentineli hinnaks kujunes 80000

4) Ollakse Dominic Shelnik'i impordi avalduse poolt ning mootorratta Sanchez hinnaks kujunes 70000

5) Ollakse Tony Lake'i impordi avalduse poolt ning mootorratta Sanchez hinnaks kujunes 70000

6) Ollakse Fredrich GenHazen'i impordi avalduse poolt ning sõiduki Savanna hinnaks kujunes 60000

7) Ollakse vastu.

8) Ollakse Smith Cherry impordi poolt ning sõiduki Camper hinnaks kujunes 40000

9) Ollakse Marko Panuse peadirektori kohale kandideerimise poolt Final Build Constructioni firmas kuid seda 7 kuu katseajaga ((7 päeva))

10) Ollakse Firma Tebyastioni Reisid busside importimise poolt kuid seda kahe bussi ning firma 20% osalusega.

11) Maavalitsus jättis selle teema ära.

12) Ollakse Keandre Clifton'i impordi avalduse poolt ning sõiduki Remingtoni hinnaks kujunes 60000

13) Ollakse Firma Tebyastioni Reisid bussidepoe rajamise poolt Blueberryse.

14) Maavalitsus jättis selle teema vahele.

15) Maavalitsus jättis selle teema vahele.

16) Maavalitsus jõudis järeldusele, et sõiduki Moonbeam'i maksuvus on 40000

Maavalitsus ootab maavanema kinnitust.
** Martin Saun tõuseb püsti ja ütleb : Kinnitatud ! **
(( Remingtoni hinnaks sai siis 60k.. Kellele asjad saadan?(Spawn kordinaat, värv) ))

Joss15

(( Mis te selle idioodi sinna FBC peadireks lasiteÜ?Hetkel on väga hea peadire, kellega igast asju juba tehtud. 2 päevaga mingi 4 projekti läbi viinud. ))
Joss15 Wrote:(( Mis te selle idioodi sinna FBC peadireks lasiteÜ?Hetkel on väga hea peadire, kellega igast asju juba tehtud. 2 päevaga mingi 4 projekti läbi viinud. ))
((Ega vast 10aastane väga ei saa asjaga hakkama ka. Kui ikka praegune teeb 4projekti, siis tema ei tee vast ei tee midagi. Tal pole veel mõtlemine nii suur ka, et midagi suurt korda panna.))

((Eks me näeme aga alati alguses mu kohta Whinetud Regular_smile Ma sellega juba harjunud...Mõtelge nüüd natuke ennast näiteks 10 aastaseks onju..Kas teile meeldiks kui keegi kohe Whinema hakkaks kuigi ei tea teid isegi?Las ma arvan, et EI...Niiet mul üsnagi Savi mis inimesed minust arvavad aga seda ma teile ütlen, et kui te ikka inimesest midagi ei tea...Pole mõtet kohe Whinema hakata Regular_smile Aitäh. ))
(( Marko Panus on koba. ))
((Nii sain siis täna liidriks ja nii kui /f midagi ütlesin hakkasid Preston ja mingi teine mulisema, et kao minema vms. Peale seda tuli tekst, et olen eemaldatud...Uurisin asja ja keegi tegi /teata, et ma ei oska üldse Ehitus RP vms...No eemaldage need vanad ja laske mul tegutseda! Ma tegin avalduse ja kõik aga tema poel mitte MIDAGI teinud!))
((Camperi kordinaadid: Värviks valge ja kui saab siis paintjob 1
660
-546
16))
Pages: 1 2 3